הזרקת גונאל אף - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בת 29 טיפול ראשון של iui.
    נדרשתי ביום רביעי להתחיל זריקות של גונאל 50 ליום.
    היום בעלי הזריק לי והוציא את המזרק לפני שהמזרק התאפס. היה על 12.5.
    עקב כך נשפכו כמה טיפות.
    גם עלי וגם על השולחן. אני לא יודעת לעמוד את הכמות.
    לאחכ מכן הוא הזריק לי שוב וסיים את ההזרקה.
    מכיוון שנשפכו טיפות אני ידעתי שלא קיבלתי את כל הכמות שהייתי צריכה והזרקנו שוב 12.5 .
    כמה רע זה? אני בלחץ מטורף.
    חייבת שמישהו ירגיע אותי.
    אני אגיע למעקב רק ביום שני לאחר החג ואני בלחץ אטומי.
5 תגובות
עמוד 1
  • אין סיבה להילחץ.
    לא קרה כלום.

בהצלחה !
  • הכל בסדר, תהיי רגועה ??
  • אני בת 32, אתמול הזרקתי לעצמי גונאל אף בפעם הראשונה. המינון שנרשם לי ע"י הרופא הוא 62.5 לחמישה ימים אבל בטעות הזרקתי על הפעם הראשונה 450 ( עט של 900 IU). הבנתי שזה לא מסוכן אבל לא יודעת איך צריך להמשיך להזריק עכשיו, אם בכלל. להמשיך היום ולהזריק כמו שהומלץ 62.5 ? לא להזריק בכלל?
    אשמח לעזרה
  • אל תזריקי הערב. מחר תהיי בקשר עם המרפאה/ רופא מטפל.
  • שלום.
    הזרקתי היום גונאל אף מינון 25.
    ברגע החדרת המחט לאחר לחיצה על הכפתור, לא ראיתי את החלון של המינון מתאפס ל 0 גם לא אחרי ה5 שניות שחיכיתי. אני לא יודעת אם החומר נכנס/לא. מה עושים במצב כזה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה