ערכים של בדיקה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום. ב30.5.19 יום חמישי עשיתי החזרת עובר. ביום שישי שלפני , הזרקתי אוביטרל כי השאיבה היתה ביום ראשון. מאז אני לוקחת לתמיכה קרינון פעמיים ביום, דופסטון 3 פעמים ביום, זריקות פרוגסטרון פעמיים בשבוע (התחלתי ביום ההחזרה). היום 11.6.19 בדיוק 12 ימים לאחר ההחזרה עשיתי בדיקת דם והערכים היו: פרוגסטרון 97, E2-קטן מ70, ובטא קטן מ5. עוד לא קיבלתי מחזור. מה זה אומר ? עוד לא קיבלתי מחזןר, המחזור שלי סדיר בדרך כלל. גם במהלך טיפולי ivf , המחזור מגיע כמעט תמיד בזמן אם התהליך נכשל. האם יש סיכוי להריון? תודה
4 תגובות
עמוד 1
  • שלום
    יש לבדוק הריון 14 יום לאחר ההחזרה ואז אין ספיקות.
    כמו״כ יש לפנות למרפאה המטפלת לדון על התוצאות.
    בהצלחה !
  • שלום
    יש לבדוק הריון 14 יום לאחר ההחזרה ואז אין ספיקות.
    כמו״כ יש לפנות למרפאה המטפלת לדון על התוצאות.
    בהצלחה !
    אבל אשמח לדעת על פי הערכים מה זה אומר? הפרוגסטרון הוא גבוה, אני יודעת שאם אין הריון הפרוגסטרוו צריך להיות 3. ובכלל אשמח לדעת האם הערכים ביום ה12 הם בדרך כלל תואמים בסופו של דבר ליום ה14? כי יום 12 אמןר לספק תוצאות אמינות
  • את מקבלת פרוגסטרון.
    בד״כ יש התאמה בין יום 12 ל-14.
    זה לא המקום לדיונים פרטניים.
  • עשינו בדיקת הריון ורצינו לדעת האם זה חיובי2936.0 IU/l
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה