יתכן שמדובר בהריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן
    אני הוצאתי אחרי כמעט 5 שנים התקן מירנה 4 ימים אחרי חוויתי ביוץ שכבנו פעמיים והיום 8 ימים אחרי כאבי גב בטן כמו לפני מחזור והפרשות סמיכות לבנות, מישהי הרגישה ככה כשנקלטה? יתכן שזה השתרשות?
15 תגובות
עמוד 1
  • כן יש סיכוי חכי עוד כמה ימים ותבצעי בדיקה בהצלחה ??
  • כן יש סיכוי חכי עוד כמה ימים ותבצעי בדיקה בהצלחה ??
    תודה שהגבת..חח..מחר בבוקר אעשה, אמאלה
  • תודה שהגבת..חח..מחר בבוקר אעשה, אמאלה
    נו יש חדש? תעדכני.....
  • נו יש חדש? תעדכני.....
    אין מחזור עדיין... בבדיקה פס ברור אין, לדעתי פס דימיוני שלי בראש חח..מה שכן התגברו לי ההפרשות הלבנות בניגוב, וזה לא פטרייה או משהו.. יתכן שזה לפני מחזור? מניחה שהייתי צריכה לראות כבר פס בהיר לפחות אם זה הריון כי יעברו שבועיים מחר מהיום שהרגשתי ביוץ...אבל אולי זה לא היה...קשה עם חוסר הידיעה
  • אין מחזור עדיין... בבדיקה פס ברור אין, לדעתי פס דימיוני שלי בראש חח..מה שכן התגברו לי ההפרשות הלבנות בניגוב, וזה לא פטרייה או משהו.. יתכן שזה לפני מחזור? מניחה שהייתי צריכה לראות כבר פס בהיר לפחות אם זה הריון כי יעברו שבועיים מחר מהיום שהרגשתי ביוץ...אבל אולי זה לא היה...קשה עם חוסר הידיעה
    תחכי עוד כמה ימים כי יכול להיות שההורמון עדיין לא מספיק חזק כדי לראות בשתן, חוץ מזה צריך לעשות את הבדיקה עם השתן הראשון בבוקר שם ההורמון הכי חזק תחכי עוד 3 ימים ותעשי שוב תעדכני מחזיקה לך אצבעות שיהיה לך המון בהצלחה
  • תחכי עוד כמה ימים כי יכול להיות שההורמון עדיין לא מספיק חזק כדי לראות בשתן, חוץ מזה צריך לעשות את הבדיקה עם השתן הראשון בבוקר שם ההורמון הכי חזק תחכי עוד 3 ימים ותעשי שוב תעדכני מחזיקה לך אצבעות שיהיה לך המון בהצלחה
    תודה רעות! את מקסימה..(: כן עשיתי בבוקר כמובן, אעדכן בחמישי((: אם לא אקבל עד אז מחזור
  • תודה רעות! את מקסימה..(: כן עשיתי בבוקר כמובן, אעדכן בחמישי((: אם לא אקבל עד אז מחזור
    מחזיקה לך אצבעותתתת בהצלחה :)
  • מחזיקה לך אצבעותתתת בהצלחה :)
    היום התחילו לי כאבי ראש וקשה לי לעלות במדרגות והייתה לי ממש בחילת בוקר..זה גם סימנים של מחזור? לא היה לי מחזור 5 שנים בגלל ההתקן כבר לא יודעת מה לחשוב...אשמח לתגובות(:
  • היום התחילו לי כאבי ראש וקשה לי לעלות במדרגות והייתה לי ממש בחילת בוקר..זה גם סימנים של מחזור? לא היה לי מחזור 5 שנים בגלל ההתקן כבר לא יודעת מה לחשוב...אשמח לתגובות(:
    לי היה ככה עם איחור של יומיים ובסוף קיבלתי היום בבוקר.... מקווה שאצלך המצב שונה תעדכני
  • לי היה ככה עם איחור של יומיים ובסוף קיבלתי היום בבוקר.... מקווה שאצלך המצב שונה תעדכני
    אוי...טוב , מצטערת בשבילך..נקווה גם אם לא כמו אצלך, לא נורא, הכל לטובה, (:
  • אוי...טוב , מצטערת בשבילך..נקווה גם אם לא כמו אצלך, לא נורא, הכל לטובה, (:
    אין פס יש מעט בחילות אין מחזור....הזוי, למרות שאחרי התקן כל כך הרבה זמן אין לי כבר מושג מתי המחזור שלי
  • אוי...טוב , מצטערת בשבילך..נקווה גם אם לא כמו אצלך, לא נורא, הכל לטובה, (:
    לא ברור...אין מחזור והתוצאה שלילית..):נצ
  • לא ברור...אין מחזור והתוצאה שלילית..):נצ
    אשמח לדעת אייך זה נגמר או התחיל, כי עוברת עכשיו בדיוק את מה שתיארת
  • עשיתי היום את הבדיקת דם אדע אחהצ, אעדכן (:
  • נו יש חדש? תעדכני.....
    לא היה כלום וקיבלתי מחזור אבל רק אחרי חודש וחצי מההתקן...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה