היי דר לגבי בדיקות הורמנליות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלוש דוקטור....
    נעשו לי חודש שעבר בדיקות בזמן המחזור
    Fsh 14.2
    Estrdiol e2- 233
    Lh- 5.70
    Prolactin 576
    ביום השני למחזור זה בוצע בעקבות התשובות הנל רופאת הנשים שלחה אותי שוב לבדיקות דם החודש להלן התשובות .
    עשיתי ביום השני וביום השלישי
    להלן התשובות ביום השני

Fsh -11.20
    Estrdol e2 -268
    Lh- 4.20
    Protclin- 611
    וביום השלישי הקריטי והחשוב.
    Estrdiol- 316
    Lh 5.3
    Progesterone-1.8
    Fsh 9.9
    Prolactin.-985)לא הייתי ערה שעתיים )
    אני בחורה בת 27 וחצי . היתי אצל רופא פריון וישר דיבר איתי על זה שזה חריג לגיל שלי ואני צריכה לעשות הקפאת עוברים או ביציות.
    האם זה גבולי וחד משמעי שהפרופיל הורמנלי לא תקין?
    או שהוא בסדר בגבול העליון פשוט? אף אחד לא מסביר לי כמו שצריך ומביא את דעתו ורק שולחים אותי לעוד בדיקות ועוד.
    תודה רבה(:
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום וברכה.

זה לא המקום ליעוץ פרטני, אבל באופן עקרוני אני מסכים עם הרופא.
    לא נכון שהיום השלישי הוא הקובע. דוקא בין התוצאות ששלחת הכי אינפורמטיבי הוא המוקדם יותר.

ככל שאסטרדיול גבוה (עם התקדמות הימים בוסת)- הוא ממסך את ה-FSH הגבוה, כלומר מוריד אותו באופן מלאכותי ולא אמיתי.
    FSH תקין הוא מתחת ל-10 אך ניתן להתייחס אליו רק כשאסטרדיול נמוך, בד"כ 100-200.
    אגב, גם עצם העובדה שאסטרדיול עולה כ"כ מוקדם בחודש (וכנראה המחזורים מתקצרים)- מלמדת על כך.
    לא אוכל לענות מעבר לכך בפורום פומבי.

בהצלחה !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה