דימום השתרשות?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• שלום בנות:)
    אני ובעלי מנסים כבר חצי שנה להכנס להריון, המחזור שלי די סדיר
    לפני יומיים לפי החישוב הייתי אמורה לקבל מחזור ובאמת בבוקר ראיתי דם בניגוב אך אחרי הפעם הזאת לא ראיתי יותר דם אתמול שוב פעם ראיתי דם בניגוב ממש טיפה ואז שוב עד עכשיו אין כלום
    הבוקר החלטתי לעשות בדיקת הריון ויצא פס חזק ופס אחד בהיר שכמעט ולא רואים אותו (אני מתחילה לחשוב שדמיינתי אותו)
    האם מישהי חוותה דימום כזה ? שמעתי שיש כזה דבר דימום השתרשות ושזה דימום בקטנה למשך כמה ימים, אני מפחדת שאני סתם משלה את עצמי:// גם עם הייתי בהריון הבדיקה הביתית הייתה כבר אמורה לצאת חיובית בתכלס לא??
    תודה לעונות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה