לא ממליצה על דר יגאל וקסמן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בהמלצת בנות באפליקצית "פורטי" קבעתי תור לשקיפות עורפית לדר יגאל וקסמן היושב בתל אביב
    נאמר שיש לו זמינות טובה - בטח שיהיה לו זמינות טובה הוא קובע תורים כפולים! היה 2 נשים לשעה 19:00 עוד אחת ל19:10 ואני ועוד אישה ל19:20 ! כמו שאתן מבינות 10 דקות למטופלת זה ממש לא מספיק ולא רק זה הוא קובע בכוונה תורים כפולים- זה לא היה טעות או במקרה כי המטופלות הקבועות שלו שהיו שם אמרו שהוא עושה זאת כל הזמן. אז המתנו שעה בחוץ עם תינוקת בת 10 חודשים.

בגלל שזו פעם שניה שלי בשקיפות עורפית אני יכולה להשוות ולומר שהבדיקה היתה סופר מהירה ולא בדק בכלל את כל האיברים כמו שבדקו לי בעבר. לא בדק את העצם באף! שזה חלק מהבדיקה!

מאוד מאוד מאוד מאוכזבת ולא ממליצה
11 תגובות
עמוד 1
  • הפורום מיועד לשאלות הנוגעות לזכויות נשים בהריון ואחרי לידה בעבודה ולא להמלצות/דיס המלצות על רופאים כאלה ואחרים.
  • יגאל וקסמן מאד מאד לא מומלץ.
    תת רמה של יחסי אנוש, בדיוק במקום בו זה הכי דרוש. תתביש!
  • יגאל וקסמן מאד מאד לא מומלץ.
    תת רמה של יחסי אנוש, בדיוק במקום בו זה הכי דרוש. תתביש!
    אחזור שוב על שאמרתי -
    הפורום מיועד לשאלות הנוגעות לזכויות נשים בהריון ואחרי לידה בעבודה ולא להמלצות/דיס המלצות על רופאים כאלה ואחרים.

שנה טובה
  • רופא מדהים עם ידיים מזהה שני לידות נעשו איתו וכל הבדיקות עברו איתו
  • לא ממליצה על וקסמן
    נכנסתי בהתרגשות במצב רוח טוב . היה חסר סבלנות ולא נחמד ולא נעים בכלל.
  • בנות יקרות , טופלתי אצל יגאל וקסמן ואני לא ממליצה בכלל ! יחס לא נעים כל פעם שהייתי יוצאת ממנו הייתי מבואסת מהיחס הלא נעים שלו , חסר סבלנות !
    אפילו תמונות אולטרסאונד הייתי צריכה לבקש שיוציא לי והוא כמה פעמים סירב , מבאס ולא נעים לא ממליצה !
  • אחזור שוב על שאמרתי פעמיים כבר בשרשור הזה
    הפורום מיועד לשאלות הנוגעות לזכויות נשים בהריון ואחרי לידה בעבודה ולא להמלצות/דיס המלצות על רופאים כאלה ואחרים.

ברכה,
    צילה ניהוז-שלי, עו”ד, דיני עבודה.
    מנהלת פורום זכויות אישה בהריון בפורטל יולדת.
    בעלת משרד פרטי בתחום דיני העבודה.
    נותנת שירותים וליווי משפטי לעובדים ומעסיקים, מרצה בפני קהלים שונים בתחום דיני העבודה.
    טל’: 073-7319465
    דוא”ל: [email protected]
    פייסבוק: facebook.com/TzilaNihoz.Adv
  • לא ממליצה על דר וקסמן!!! לא אמין לא מקצועי ולא אחראי בנוסף לדיס המלצה שלי מה שכן ממליצה זה לעשות חיפוש בגוגל תחת שמו עם המילה תביעה
  • גם אני לא ממליצה על ד"ר וקסמן.
    יחס מכפיר.
    מתנשא. לא מסביר. מאשים את המטופלת שלא הבינה כשהוא בכלל לא הסביר מראש על הבעיה.
    מייד אומר מילים כמו "זאת מילה שלך נגד מילה שלי"
  • גם אני לא ממליצה על ד"ר וקסמן.
    יחס מכפיר.
    מתנשא. לא מסביר. מאשים את המטופלת שלא הבינה כשהוא בכלל לא הסביר מראש על הבעיה.
    מייד אומר מילים כמו "זאת מילה שלך נגד מילה שלי"
    ממש מזדהה עם מה שכתבת. ממש לא ממליצה עליו, יצאתי ממנו בתחושה נוראית!
  • רופא נורא! כשהייתי בסיכוו גבוה בכניסה לאשפוז חוזר,היה מתלמד במשך זמן לא סביר בכניסה לאשפוז יחס מגעיל,מבקש אוכל וחטיפים מחולות ולאחר לידה אומר דברים מרושעים, לברוח ולהזהיר.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה