מחזור שונה ובדיקת הריון שלילית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    מרגישה שהגוף שלי השתגע החודש אולי אוכל לקבל קצת הכוונה
    מנסים להיכנס להריון כבר מעל לשנה, לפני כמה חודשים גיליתי שיש לי שחלות פוליציסטיות, אבל מעולם לא קרה שהיה לי חודש שלא קיבלתי בו מחזור (מקסימום איחור של כמה ימים)

כשבוע לפני שהייתי אמורה לקבל מחזור החודש התחיל לי דימום ורדרד חלש שנעלם כעבור יום וחצי בערך
    לפני שבוע הייתי אמורה לקבל מחזור, אך ביום רביעי התחילו לי הכתמות קטנות בצבע חום ומעין קרישים קטנים בצבע חום (סליחה על התיאור)...ההכתמות האלה נמשכות כבר מעל ל-6 ימים ואין זכר למחזור שעומד להגיע...
    עשיתי בדיקת הריון ביום הראשון לאיחור שיצאה שלילית ועוד אחת אתמול לאחד 5 ימי איחור וגם יצאה שלילית...
    האם עדיין יש סיכוי להריון? אם לא האם ההכתמות האלה אומרות שמשהו לא תקין?
    לא יודעת למי לפנות התור הכי קרוב לרופאת נשים שלי הוא בעוד שבועיים...
1 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    האמת היא שאין לי מושג מה זה אומר.
    אני רק אגיד שקרה לי משהו דומה שבסופו קיבלתי מחזור.
    עשינו סקס בזמן הביוץ, לאחר 6 ימים היה דימום ממש קטן (כנראה השתרשות). היה איחור במחזור של כמה ימים.. כבר חשבתי שזה זה ואז הגיעו כאבי המחזור והפרשות דמיות שמעולם לא היו לי.
    אחרי כמה ימי הפרשות דמיות הגיע המחזור ומעולם לא קרה לי דבר כזה.

בכל מקרה אני במקומך הייתי מתקשרת למרפאת נשים ומבקשת תור דחוף.
    הם מכניסים בנות בין תורים אם זה דחוף.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה