האם מישהי חוותה את התסמינים האלה בתחילת הריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות יקרות,
    מנסים קצת יותר משנה להכנס להריון.
    לקחתי חודשיים איקקולקמין עם מעקב זקיקים ללא הצלחה. בנוסף בחודשיים האלה אני גם עושה דיקור.
    החודש לא לקחתי איקקוקלמין כי איבדתי את חפיסת הכדורים אבל המשכתי עם מעקב הזקיקים וזיהינו את יום הביוץ. בעלי ואני עשינו מלא סקס P:
    זה היה לפני 14 יום. אני אמורה לקבל מחזור היום-מחר ככה.
    אז.. אני מנסה להעזר בכן ולמצוא שביב תקווה!
    האם התסמינים שלי מוכרים למישהי מכן שנכנסה להריון והרגישה את התסמינים האלו?
    בדכ יש להפרשות שלי ריח של דם לפני המחזור והפעם אין! יש להן ריח מוזר.. קצת של זרע.
    אני גם עייפה מאד בשבוע האחרון.
    כעיקרון היום התחילה לכאוב קצת הבטן והיא נפוחה :( אבל הבנתי מכמה בנות שגם להן היו כאבי מחזור בזמן הריון.
    יאללה.. תעודדו אותי!
1 תגובות
עמוד 1
  • היי
    אני ובעלי קיימנו יחסים אישיות כמה ימים לפני המחזור והוא לא הגיע אני באיחור של יומים מה ועכשיו יש לי הפרשות לבנות מה הסיכוי להיריון ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה