בקשר להקפאת ביציות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לאחר כמה זמן של בירורים והתיעציות הפרופיל הורמנלי לא מבשר טובות אני בת 27
    Amh 1.35
    Afc -6
    Es 2-250-316
    Fsh 14.20 11.20
    מחזור כל 25 יום
    הייתי אצל שני רופאים ושניהם המליצו לי על הקפאת ביציות לאור התוצאות הגבהות שיש חשיבות להמשך העתיד.
    החלטתי שאני רוצה להקפיא ביציות ולאחר מכן אני ובן זוגי ננסה להיכנס להריון. מפני שהבציות שלי בנות 27.
    שאלתי היא כזאת האם אני עומדת על הקטריונים של משרד הבריאות לאור הרזרבה השחלתית הירודה . האם אלו סיבות רפואיות שמשרד הבריאות מאשר או שזה מסיבות חברתיות?
    אשמח מאוד שתענה לי ????
    אני מאוד מאמינה שזה מסיבה רפואית אני לא הבאתי את עצמי למצב כזה במידה והפרופיל שלי היה תקין לא היה לי סיבה לעשות הקפאת ביציות .
    רוצה פשוט לדעת עם הפרופיל הזה לבחורה בת 27 האם זה מזכה אותה מבעיה רפואית
3 תגובות
עמוד 1
  • שלום.

אם יש בן זוג קבוע עדיף להקפיא עוברים ולא ביציות.
    לא בטוח שזה עומד בקריטריונים למימון בטרם נעשה נסיון להריון.
    יש לבדוק איקס שביר.

בהצלחה !
  • שלום.

אם יש בן זוג קבוע עדיף להקפיא עוברים ולא ביציות.
    לא בטוח שזה עומד בקריטריונים למימון בטרם נעשה נסיון להריון.
    יש לבדוק איקס שביר.

בהצלחה !
    היי בן זוגי פרימיטיבי בדעותיו. לא מוכן הוא אומר במידה ולא אז אני מוכן להירתם לנושא.
    עשיתי בדיקות גנטיות הכל תקין. אין סיבה כלשהיא לירידה ברזרבה השחלתית . הרופאים שהייתי אצלם שניהם אמרו לי אותו דבר לפני הניסיון להיכנס להריון להקפיא ביציות כי כרגע הכל יכול להיות אבל בהמשך לאור התוצאות לעתיד צריך לחשוב על הקפאת ביציות. מפני שהן בנות 27
  • ממליץ להמשיך את הדיון במרפאה.
    זה פרטני מדי ולא מתאים לפורום באינטרנט.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה