האם זה היריון כימי ? :( - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    אני ובעלי כבר שלושה חודשים מנסים להיכנס להיריון.
    המחזור שלי בממוצע מגיע כל 30-31 ימים והמחזור האחרון היה ב10.7.
    בדיקת היריון הראתה פס חיובי וגם בטא היום יצא 16.6.
    העניין הוא שאתמול בערב התחיל לי דימום חזק (כמו מחזור).
    האחות אמרה לחכות עוד שבוע ולעשות שוב בטא, כי ייתכן ומדובר בהיריון כימי ??
    אבל אני רואה באינטרנט שבכל מקום אומרים שאם יש דימום כמו מחזור חייב ללכת להיבדק בהקדם אצל גניקולוג. מאידך, מה הוא כבר יוכל לעשות אם באמת מדובר בהיריון כימי ? רק לבשר לי את זה ?
    היא אמרה שאם בשבוע הבא ערכי הבטא יכפילו את עצמם והדימום יימשך, אז ללכת לגניקולוג או אפילו למיון נשים להבין את נסיבות הדימום, אבל אם יסתכם שזה היריון כימי, אז אין טעם.
    מה אתן אומרות ? לחכות לבטא השני בעוד שבוע או לקבוע מיידית לגניקולוג (הנושא בעייתי לי כי התורים לגניקולוג הם בשעות תקועות באמצע היום ואני התחלתי עבודה חדשה ולא רוצה שייראה רע).
    היריון ראשון, חשבתי שאני אהיה בעננים ועכשיו אני תוהה לעצמי רק אם הוא מחזיק או שנפל??
    אה והכי חשוב, האם זה מעיד על משהו להמשך מבחינת כניסה להריון, הפלות או מומים בעובר?
    אם זה היריון כימי, האם יש צורך בהתערבות כירורגית כדי לוודא שהרחם התרוקן ?
1 תגובות
עמוד 1
  • כנראה שכן
    אני חווה אח זה כרגע
    תעשי בטא שוב ביום ראשון ותראי אם ירדה או עלתה
    אין השפעה להבא, את יכולה להכקלט בביוץ הבא
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה