חומצה פולית עם גלולות יסמין פלוס - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי ,
    אני לוקחת גלולות יסמין פלוס שיש בהן מינון קטן של חומצה פולית.
    נאמר לי ש3 חודשים לפני הריון יש לצרוך חומצה פולית.
    האם ניתן במקביל לגלולות לקחת כדור נוסף של חומצה פולית 400 מקג?
    המינון לא יהיה גבוה מדי?
10 תגובות
עמוד 1
  • המינון לא גבוה, עד 800 מק"ג ליום לפני היריון זה בסדר, אבל בעיקרון אין צורך. מספיק לקחת את ה400 מק"ג חומצה פולית שיש בגלולות יסמין פלוס, זה למעשה הרעיון שעומד מאחורי התכשיר הזה, שהאישה תלקח מספיק חומצה פולית לפני שהיא נכנסת להיריון (בין אם רצוי או לא רצוי).

**באתר של משרד הבריאות יש פירוט באילו מקרים מומלץ לצרוך 5 מ"ג חומצה פולית ולא מספיק 400 מק"ג
  • המינון לא גבוה, עד 800 מק"ג ליום לפני היריון זה בסדר, אבל בעיקרון אין צורך. מספיק לקחת את ה400 מק"ג חומצה פולית שיש בגלולות יסמין פלוס, זה למעשה הרעיון שעומד מאחורי התכשיר הזה, שהאישה תלקח מספיק חומצה פולית לפני שהיא נכנסת להיריון (בין אם רצוי או לא רצוי).

**באתר של משרד הבריאות יש פירוט באילו מקרים מומלץ לצרוך 5 מ"ג חומצה פולית ולא מספיק 400 מק"ג
    תודה רבה על תגובתך.
    איך אפשר לדעת כמה מקג יש בגלולות? נאמר לי על ידי רוקח שיש רק 100 כך שזה מעט מאוד.
  • יסמין פלוס מכיל 0.451 מ"ג חומצה פולית (שהם 451 מק"ג). זה כתוב ברשימת הרכיבים בעלון לצרכנית שבמידה וזרקת ניתן למצוא אותו באינטרנט במאגר התרופות של משרד הבריאות
  • יסמין פלוס מכיל 0.451 מ"ג חומצה פולית (שהם 451 מק"ג). זה כתוב ברשימת הרכיבים בעלון לצרכנית שבמידה וזרקת ניתן למצוא אותו באינטרנט במאגר התרופות של משרד הבריאות
    תודה רבה לך :)
  • האם בכל חבילה הגלולות יש חומצה פולית או רק בשורה האחרונה? (הכדורים הורודים..)
    תודה
  • יש חומצה פולית בכל 28 הטבליות שבחפיסה, בכל טבליה אותה כמות (451 מק"ג)
  • מה ההבדל לגלולת יסמין פלוס לגלולות יסמין רגיל?
  • מה ההבדל לגלולת יסמין פלוס לגלולות יסמין רגיל?
    ביסמין פלוס יש תוספת של חומצה פולית
  • היי , רציתי לשאול אם יסמין פלוס גורמת להשמנת יתר משאר הגלולות ?
  • שלום רב,
    הרופאת נשים שלי החליפה לי גלולות ממינס ליסמין פלוס. קראתי בעלון שבגלולות אלה יש סיכון גבוה יותר לקרישי דם. האם לא מסוכן להשתמש בגלולה הזו? לא עדיף להשתמש בגלולות מסוג אחר?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה