מחזור או היריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי מקסימות, החודש קרה לי דבר מאוד מוזר ואשמח לתשובה ועצה ממישהי שעברה משהו זהה כי אני ממש אבודה...
    קיבלתי וסת אחרונה ב04.08, לאחר 23 ימים הבחנתי בדימום קל ממש עם הפרשות וורודות רק בניגוב, לאחר מכן היו יומיים עם מעט הפרשות חומות(ללא דם בכלל!), ולאחר היומיים הללו ההפרשות הסתיימו לגמריי וחזרו להפרשות שקופות כרגיל!!!
    הייתי בטוחה שזה היה השתרשרות כי זה היה בדיוק כמתואר.
    לפתע היום, אחרי 27 יום מהווסת התחילו הפרשות כבדות יותר שמרגישות כמו מחזור...
    לעולם לא היה לי מצב כזה בעבר, המחזור סדיר מידי חודש ותמיד מתחיל בהפרשות דמיות ולא מפסיק עד סיום המחזור...

ממש הייתי בטוחה שזה התחלה של היריון, יכול להיות שזה הפלה טבעית? אשמח ממש לתגובות ודעות להירגע ולהבין מה קרה פה.
    תודה מראש ??
1 תגובות
עמוד 1
  • קרה לי מקרה מאד דומה. גם אני הייתי בטוחה שאני בהריון :(
    לצערי המחזור הגיע כרגיל רק שהפעם היה אחרי כמה ימים של הפרשות חומות שהפכו לדם המוכר והרגיל...
    המדקרת שלי אמרה שזה כנראה היה השתרשות אבל ההריון לא החזיק.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה