תפקודי כבד בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    בשבוע 35 החלו גירודים בלתי פוסקים באיזור הבטן התחתונה, ביצעתי בדיקות דם לתפקודי כבד כולל מלחי מרה בשבוע 36:
    מלחי מרה ללא חריגה 1.58.
    Alkp - 144 ,מינימום 120.
    Alt - 66, מינימום 31
    AST- 36, מינימום 31
    Ldh - 445 ,מינימום 440
    במהלך השבוע בוצעו 3 פעמים בדיקות לתפקודי כבד והתוצאות לא השתנו.
    במהלך השבוע הופיעה פריחה שהלכה והחמירה כל יום עוד ועוד הטיפול שניתן לי הוא כדור טלפסט אנטיהיסטמין וקרם בטא קורטן עם סטרואידים האבחנה הייתה גרד הריון, כולסטזיס נשלל היות ומלחי מרה ללא חריגה.
    היום שבוע 37 פלוס 2 בוצע בדיקת דם נוספת והמדדים עלו:
    מלחי מרה -טרם התקבל תשובה .
    Alkp - 130 ,מינימום 120.
    Alt - 71, מינימום 31
    AST- 33, מינימום 31
    Ldh- 490 ,מינימום 440
    יש לציין כי במיון יולדות ההמלצה הייתה לחכות עוד ולא לבחור ביילוד יזום היות והתפקודי כבד היו יציבים, אני לא יודעת מה לעשות עכשיו שהתוצאות הן כאלה.
    מצד אחד לא יודעת אם יכול לפגוע בתפקוד הכבד שלי לטווח ארוך או לפגוע בעוברית, מצד שני מפחדת לבצע זירוז יזום.
    אודה לחוות דעת.
    בריאה בדרך כלל, משך הריון תקין.
    תודה רבה מראש.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה