חדשה צריכה עזרה... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • היי לכולן אני חדשה בפורום והייתי רוצה לקבל קצת עזרה ותמיכה בבקשה!!!
  אז ככה ...אני מתחילה עוד כחודש הזרעות אין לי ילדים ... בת 33 חיה עם בת זוגתי המדהימה והחלטנו לקחת צעד קדימה בקשר ולהגשים את החלום... לנסות להביא ילד לעולם ... הבעיה שיש לי כאבים בזמן בדיקה גינקולוגית פשוטה מה אפשר לעשות כדי שזה יעבור לי חלק ??החל מהבדיקה עד לטיפולים? אני במתח ולחץ שמשהו לא יילך לי בגלל שזה כואב אני כבר התחלתי לחפש משהו שיאלחש לי את המקום אבל לא יודעת מה
  ..או מה אפשר לעשות מפחדת שזה לא יילך לי מי שמבינה/היתה במצב דומה אשמח לקבל מכן עצות תודה רבה רבה לכן העונות
2 תגובות
עמוד 1
 • היי
  אני הייתי באותו מצב שלך ומאוד חששתי מהבדיקות הגינקולוגיות כיוון שכאב לי בכל בדיקה. התחלתי לפני שנה וחצי את התהליך.
  מה שעזר לי כיוון שהתהליך מצריך דיי הרבה בדיקות פנימיות.. הוא למצוא רופא/ה שסבלני/ת ועדין/ה לקח לי לא מעט ביקורים אצל רופאים עד שמצאתי! ואולי זה ישמע מצחיק, אבל בזכות תרגול נשימות, הכאב פוחת משמעותית גם בזמן הזרעות.


 • דרושים לעבודות מהבית בכל התחומים, קלדנות, כתיבה, טלפנות הזנת תכנים העתק הדבק, ועוד 058-6725374 אפשרות לעבודה כשכיר או לעצמאי, לפרטים שלחו לי הודעה בוואטסאפ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה