שבוע 8 ללא דופק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    בשבוע שעבר עשיתי אולטרסאונד (שבוע 7+1), הרופא ראה שק הריון ושק חלמון ללא קוטב עוברי.
    השבוע עשיתי שוב אולטרסאונד (שבוע 8+2) והפעם הרופא ראה קוטב עוברי קטן מאוד שמתאים לשבוע 5/6 וללא דופק.
    הוא לא רצה להכנס למסקנות מהר מידי ואמר לי לחזור לבדיקה נוספת עוד שבועיים.
    העניין הוא שאני יודעת שאני באמת בשבוע 8 ושלא היה ביוץ מאוחר. לפחות לא מאוחר ברמה של שבועיים-שלושה. המחזורים שלי סדירים יחסית (כל 30-32 יום) ואף פעם לא היה לי איחור. בנוסף גיליתי על ההריון בשבוע 5 ובין הביוץ המשוער שלי ועד היום שבו גיליתי על ההריון לא היו עוד ניסיונות להכנס להריון, ככה שאני יודעת שההתעברות הייתה באזור היום ה-16 פלוס מינוס למחזור שלי.
    השאלה שלי אם קרה למישהי שהעובר פשוט התפתח לאט יותר מהרגיל ועדיין היה הריון תקין?
    או שאם לא היה לי ביוץ מאוחר בוודאות והעובר לא מפותח בהתאם לשבוע שלו אז בטוח ההריון לא תקין?
    מצד אחד, זה מרגיש לי כאילו אין סיכוי שיהיה תקין אבל מצד שני כן הייתה התפתחות בין הבדיקות במהלך השבוע. אני רוצה להאמין שכן אבל מפחדת לפתח ציפיות. אשמח לדעת אם מישהי הייתה במצב דומה ואיך הוא נגמר.
3 תגובות
עמוד 1
  • אני במצב דומה מאוד למה שאת מתארת כאן.
    הריון צעיר שלא תואם לשבוע לפי ווסת.
    אשמח לדעת איך אצלך זה התקדם?
  • לפני שנה בדיוק היה לי סיפור כזה.
    לא ידעתי על הריון.
    הגעתי לאולטרסאונד אמרו לי שלפי במחזור אני בער ך שבוע 12/13
    והעובר מתאים לשבוע 6/7
    לאחר שבוע הגעתי שוב לבדיקה ולא היה דופק ולא היה עובר בכלל ולצערי נאלצתי ללכת להפלה להוציא את מה שנשאר!
    מאוד מקווהה שיהיה לכן הריטן תקין והכל בסדר וזה בסך הכל ביוץ מאוחר!!
  • היי ? אני כרגע נמצאת במקרה מאוד דומה ...אשמח לדעת אם ההיריון שלך היה תקין או לא?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה