צריכה קצת תמיכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן.. הייתי שבוע שעבר אצל הרופא אני שבוע שביעי ברוך השם ראו דופק...

עכשיו נישאר לי לחכות חמישה שבועות וקצת עד לשקיפות העורפית.

אני בלחץ אטומי שלא יראה את העובר עד אז ...האם ישנה אפשרות שחס וחלילה יקרה משהו לעובר עד הבדיקה?

חשוב לציין שזה היריון ראשון ...וזה נורא מפחיד ומלחיץץ????
2 תגובות
עמוד 1
  • קודם-כל, מזל-טוב. את בדרך ליצירת חיים חדשים, משפחה חדשה ומסע להורות שיהיה לפעמים
    מאתגר, לפעמים לא קל, אבל לרוב מאד משמח ומלא הפתעות טובות.
    הלחץ והפחד הם רגשות לגמרי בולטים בכל הריון ובעיקר הריון ראשון. תחשבי שברוב המקרים, מיליוני הריונות בכל העולם כל הזמן מתנהלים בסדר. אין לך סיבה לדאוג והדאגה לא בריאה
    לא לך ולא לעובר שלך. גם חבל לבזבז אנרגיה על חרדות - תחשבי במקום זה שעוד חמישה שבועות
    תראי את העובר שלך וזה יהיה ממש נחמד. הדברים האלו לא בידינו ולכן חבל לדאוג שלא לצורך.
    אני מאחלת לך המשך הריון קל ותקין. קרין
  • זה כל כך טבעי להיות בלחץץץ :)
    אם ממש ממש קשה לך לחכות עד אז תמיד תוכלי במוקד נשים לילה ללכת לעשות
    אולטרסאונד כי את מודאגת ורוצה לוודא שהכול בסדר.
    הכי חשוב לנשום ולחשוב טוב.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה