פטריה וגינלית בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    שבוע 8.5
    קיבלתי דלקת בדרכי השתן וטופלתי 14 ימים בזינת.
    לאחר שבוע וחצי לערך התפתחה פטריה וגינלית.
    הרופא רשם אגיסטן בנרות וקומאגיס קרם למריחה בשפתיים הפנימיות וכל האזור. הטיפול ניתן ל 6 ימים.
    עברו 3 ימים ואני עדיין מרגישה את הפטריה.
    בנוסף כחלק מתמיכה בהיריון אני מחדירה 300 מג אוטרגיסטן וגינלית. בכל החדרה אני מרגישה שזה מגרה את הפטריה.
    השאלה היא האם הטיפול שניתן לי לפטריה נראה תקין והאם הגיוני שהפטרייה עדיין מורגשת? ההרגשה קצת מתסכלת.
    תודה,
    רוני
1 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    מדובר בטיפול מקובל בפטרייה וגינלית בהיריון. במידה וחלפו יותר מ-3 ימים לאחר סיום הטיפול והינך סובלת עדיין מתסמינים של גרד ואי נוחות בנרתיק מומלץ לפנות שוב לרופא המטפל. יתכן ומדובר בפטרייה שהיא לא קנדידה או בקנדידה עמידה או אולי בכלל זיהום אחר שהוא לא פטרייתי. יתכן שהרופא יקח תרבית לזיהוי הפטרייה או שיחליף לטיפול אחר על-פי ניסיונו.
    רפואה שלמה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה