דקירות בגב התחתון בחודש 8 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, אני בשבוע 35 ברגע שאני קמה מכסא או זזה ימינה שמאלה נתפס לי הגב התחתון (תמיד באחד הצדדים או בימין או בשמאל) ברמה שאי אפשר לזוז לפחות דקה, בהתחלה זה היה קורה שהייתי מתכופפת אז הפסקתי כמובן אבל זה ממשיך
    מין כאב חד שתופס ומשתק למספר שניות.

ממה זה נובע?מה אפשר ומותר לעשות על מנת למנוע?
1 תגובות
עמוד 1
  • היי דנה, זה נובע ממתיחת רצועות האגן והשרירים מסביב. העומס הרב על הגוף והמשקל
    הנוסף גם גורמים לנו לעשות תנועות רגילות בזוויות לא טבעיות ולא נכונות - כמו למשל להתכופף או להרים דברים. לכן הרצועות והשרירים נמתחים. כדאי לנסות תרגילים קלים כגון עמידת שש ועמידה על ארבע ולנענע את הישבן. זה יכול לעזור וכמובן - אמבטיה או מקלחת חמימות ונעימות. חוץ מזה, רק הלידה תפתור את זה...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה