שחלות פוליציסטיות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן,
    הפסקתי גלולות לאחרונה במטרה להיכנס להריון. עשיתי בדיקה שגרתית אצל רופאת נשים והיא אמרה שנראה לה שיש לי שחלות פוליציסטיות אבל היא לא בטוחה. רציתי לדעת אם זה משהו שפשוט אפשר לראות אותו ולדעת בוודאות אם מדובר בשחלות פוליציסטיות או לא על מנת לדעת אם כדאי ללכת לעוד רופא. היא טענה שיש הרבה זקיקים ולכן היא חושדת ושאני אעקוב אחרי המחזורים (לקחתי גלולות עשור ואני לא זוכרת אם לפני כן המחזור היה סדיר). קיבלתי מחזור ב 5/7 אחרי החפיסה האחרונה של הגלולות, לאחר מכן ב 22/8 ומאז עדיין לא קיבלתי (עברו 36 יום). אני תוהה אם יכול להיות שבאמת המחזור שלי לא סדיר ויש בעיה או שמדובר בהשפעה של הפסקת הגלולות..
3 תגובות
עמוד 1
  • שחלות פוליציסטיות ניתן לראות בבירור. במקרה שלי הרופאה לא הבחינה בבדיקה שיגרתית. שהופניתי לטיפולי פוריות אז רופא הפוריות הבחין ישר ושאל אם אמרו לי את זה פעם.. זו פעם ראשונה שאיבחנו את זה אצלי.
    בשחלות פוליציסטיות יש 2 אופציות , יכולה להיות בעלת התיסמונת או ללא. במקרה שלי זה ללא התסמונת למזלי. מה שכן זה מאופיין במחזור לא סדיר.. כלומר אני יכולה לקבל אחרי 28 וגם אחרי 40 יום..

• היי, אני עוקבת אחרי ביוץ באמצעות מקלוני ביוץ, וכבר חודשיים קיבלתי מחזור אחרי 11/12 יום מיום הזיהוי במקלון, האם זה תקין?
  • שחלות פוליציסטיות ניתן לראות בבירור. במקרה שלי הרופאה לא הבחינה בבדיקה שיגרתית. שהופניתי לטיפולי פוריות אז רופא הפוריות הבחין ישר ושאל אם אמרו לי את זה פעם.. זו פעם ראשונה שאיבחנו את זה אצלי.
    בשחלות פוליציסטיות יש 2 אופציות , יכולה להיות בעלת התיסמונת או ללא. במקרה שלי זה ללא התסמונת למזלי. מה שכן זה מאופיין במחזור לא סדיר.. כלומר אני יכולה לקבל אחרי 28 וגם אחרי 40 יום..

לא מדויק.
    מי שיש לה וסת לא סדיר ודם מראה שחלות אופייני- יש לה את התסמונת.
    בכל מקרה זו לא מחלה, וגם בד״כ קל להשיג הריון כשרוצים.
    מרפאות פוריות מטפלות בנשים כאלה.

בהצלחה !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה