תינוקת בת חודשיים נרדמת ביום רק בנסיעה או מנשא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי,
    שמתי לב לתופעה שקוראת בחודש האחרון (החודש השני לחייה ) שהתינוקת שלי ישנה שנת יום ארוכה( הכוונה מעל חצי שעה) רק שהיא במנשא , או בנסיעה , ולפעמים גם שאנחנו מטיילות בחוץ כמו בקניון וכאלה. אם אני מרדימה אותה בעריסה בבית היא לרוב תירדם ל30 דק' חצי שעה ואז תקום.
    אני רואה הבדל גדול כשהיא ישנה את השינה של השעה -שעתיים ביום . זה מתבטא בכך שהיא יותר רגועה , פחות בוכה , יונקת יותר טוב (אם היא לא ישנה וטוב היא נרדמת בהנקה ואז יוצא שיונקת כל שעה ) ובאופן כללי שהיא ישנה טוב במשך היום אז יש לה סדר יום ואני והיא יותר נינוחות .
    יש לציין שבלילה היא ישנה טוב מ20:00(לפעמים יותר מאוחר בגלל שכואב לה הבטן) , קמה כל 3-4 שעות רק לאכול .
5 תגובות
עמוד 1
  • *חצי שעה40 דק
  • היי תמרוש, ראשית ברכות על הולדת בתך :)

נשמע לגמרי הגיוני, הילדונת רק בת חודשיים והיא זקוקה לעזרה כדי להירדם, אין לה את היכולת להרדים את עצמה והיא זקוקה להרבה עזרה כדי לעשות זאת וזה לגמרי תקין.. היא עכשיו חווה את הטרימסטר הרביעי להריון למעשה... רק סביב גיל חודשיים הורמון השינה מתחיל להיערם בגוף התינוק ומגיעה לרמותיו המקסימליות סביב גיל 5 חודשים - חצי שנה... עד אז רצוי לעזור לבייבי לישון כדי לעזור לו להיות רגוע וכל המשתמע מכך כפי שרשמת.. את פועלת בחכמה כיון שאת מגוונת, פעם מנשא, פעם רכב, פעם עגלה .. מצוין! חשוב לגוון כדי לא להרגיל אותה לדרך הירדמות אחת... ברגע שמתרגלים לדרך הירדמות אחת עלולה להתפתח עמידות ואז יהיה קשה לה להירדם...
    אני כן מציעה לך, עם ההתפתחות והגדילה של ביתך, לא לפחד מלהרדימה בעריסה, במיטת תינוק כיון שחשוב מאוד שגם היכולת הזו תתפתח, זה כן יכול לקחת זמן וחשוב להגיע מוכנים להרדמות במיטה כיון שזה פשוט יותר קשה לתינוק.. אז לאחר שאת מבחינה בסימני עייפות, תקפידי על טקס הכנה לשינה שחוזר לעצמו ותשכיבי אותה.. זה לגמרי בסדר תעזור לה להירדם באמצעות נוכחות ומגע אם היא זקוקה לכך. החל מגיל 5 חודשים אפשר להתחיל להקנות הרגלי שינה עצמאיים שחשובים למען השינה האיכותית והרגלים בריאים לחיים. בהצלחה ותיהני ממנה.
  • היי תמרוש, ראשית ברכות על הולדת בתך :)

נשמע לגמרי הגיוני, הילדונת רק בת חודשיים והיא זקוקה לעזרה כדי להירדם, אין לה את היכולת להרדים את עצמה והיא זקוקה להרבה עזרה כדי לעשות זאת וזה לגמרי תקין.. היא עכשיו חווה את הטרימסטר הרביעי להריון למעשה... רק סביב גיל חודשיים הורמון השינה מתחיל להיערם בגוף התינוק ומגיעה לרמותיו המקסימליות סביב גיל 5 חודשים - חצי שנה... עד אז רצוי לעזור לבייבי לישון כדי לעזור לו להיות רגוע וכל המשתמע מכך כפי שרשמת.. את פועלת בחכמה כיון שאת מגוונת, פעם מנשא, פעם רכב, פעם עגלה .. מצוין! חשוב לגוון כדי לא להרגיל אותה לדרך הירדמות אחת... ברגע שמתרגלים לדרך הירדמות אחת עלולה להתפתח עמידות ואז יהיה קשה לה להירדם...
    אני כן מציעה לך, עם ההתפתחות והגדילה של ביתך, לא לפחד מלהרדימה בעריסה, במיטת תינוק כיון שחשוב מאוד שגם היכולת הזו תתפתח, זה כן יכול לקחת זמן וחשוב להגיע מוכנים להרדמות במיטה כיון שזה פשוט יותר קשה לתינוק.. אז לאחר שאת מבחינה בסימני עייפות, תקפידי על טקס הכנה לשינה שחוזר לעצמו ותשכיבי אותה.. זה לגמרי בסדר תעזור לה להירדם באמצעות נוכחות ומגע אם היא זקוקה לכך. החל מגיל 5 חודשים אפשר להתחיל להקנות הרגלי שינה עצמאיים שחשובים למען השינה האיכותית והרגלים בריאים לחיים. בהצלחה ותיהני ממנה.
    תודה רבה ! בלילה היא ישנה בסדר גמור בעריסה שלה , אבל ביום רק שינה קצרה ואז קמה אחרי 20 דק'. השאלה אם זה בסדר שתישן ביום בעגלה? מבחינת הרגלים .
  • תודה רבה ! בלילה היא ישנה בסדר גמור בעריסה שלה , אבל ביום רק שינה קצרה ואז קמה אחרי 20 דק'. השאלה אם זה בסדר שתישן ביום בעגלה? מבחינת הרגלים .
    היי תמרוש, זה בסדר שתישן ביום בעגלה, אך הייתי, כאמור, מנסה לגוון ולא נצמדת רק לשינה בעגלה כדי שלא תתרגל ותפתח עמידות ואז צורת ההירדמות הזו לא תצלח יותר.. אני מניחה שמה שעוזר לה לישון טוב יותר בעגלה זה התנועה של העגלה.. או שבמהלך היום היא נרדמת בעגלה גם בבית וישנה שינה ארוכה שהעגלה לא בתנועה?
  • היי תמרוש, זה בסדר שתישן ביום בעגלה, אך הייתי, כאמור, מנסה לגוון ולא נצמדת רק לשינה בעגלה כדי שלא תתרגל ותפתח עמידות ואז צורת ההירדמות הזו לא תצלח יותר.. אני מניחה שמה שעוזר לה לישון טוב יותר בעגלה זה התנועה של העגלה.. או שבמהלך היום היא נרדמת בעגלה גם בבית וישנה שינה ארוכה שהעגלה לא בתנועה?
    הי תודה רבה למדתי המון מהתשובות שינית לי וגם מהקריאה של התשובות שענית לאחרות בפורום ..ממש עזרת לי לשפר את השינה של הבת שלי פלאים . כולנו שמחים:)
    יש לי עוד שאלה כתבתי בשרשור חדש
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה