הפלה טבעית כן או לא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    מחזור אחרון ב5.9.19
    לפני 6 ימים לאחר איחור במחזור ביצעתי בדיקה ביתית עם תוצאה חיובית להריון
    כעבור יומיים (יום א האחרון) ביצעתי בדיקת דם בקופח עם תוצאת hcg של 1900

עד אתמול בערב (רביעי) הרגשתי תחושת כבדות בגוף, רגישות ונפח השדיים עלו מאוד. היתה תחושת עייפות וצורך עז בשתיה.
    היום קמתי בבוקר כאשר אני לא מרגישה כמעט אף אחת מהתחושות הללו. במיוחד מדאיג אותי שהרגישות בשדיים שעד אתמול די כאבו לי במגע , כיום מרגישים רגילים (למעט הנפח שעדיין גדול מהרגיל).
    היום אני גם לא מרגישה תחושת עייפות כלל.
    פרט נוסף, אתמול (אך גם בימים קודם לכן) חשתי כאבי בטן קלים. כמו כן היתה לי תחושה שהיה כתם מאוד בהיר וקטן ומעט חום, וגם מעט הפרשות לבנות על התחתונים
    האם ייתכן שעברתי הפלה טבעית?
4 תגובות
עמוד 1
  • זה טבעי שלפעמיים נעלמות התחושות..והן חוזרות ובאות.אין סיבה להילחץ. לי פתאום משבוע 8 נעלמו הכאבים בחזה וכמעט ולא היו לי הקאות.. הייתי ממש בסטרס ואחכ הייתי אצל הרופאה בשבוע 11 והכל היה בסדר. כל אחד עוברת את ההריון בצורה אחרת ולפעמיים שקוראים באנטרנט מה צריך להיות בכל שבוע ואת לא שם זה עוד יותר מלחיץ.....עדיף לא להסתכל.
    וקבעת כבר תור לרופאה לבדיקת דופק? באמת אם זה ממש מלחיץ אותך תלכי לרופאה ותעשי אולטראסאונד. אבל באמת שאין ממה לחשוש כל עוד לא ראית דימום או היו כאבי בטן חזקים.
    ה' שומר על כולם. שיהיה לך הריון תקין ונשמע בשורות טובות בעזה
  • זה טבעי שלפעמיים נעלמות התחושות..והן חוזרות ובאות.אין סיבה להילחץ. לי פתאום משבוע 8 נעלמו הכאבים בחזה וכמעט ולא היו לי הקאות.. הייתי ממש בסטרס ואחכ הייתי אצל הרופאה בשבוע 11 והכל היה בסדר. כל אחד עוברת את ההריון בצורה אחרת ולפעמיים שקוראים באנטרנט מה צריך להיות בכל שבוע ואת לא שם זה עוד יותר מלחיץ.....עדיף לא להסתכל.
    וקבעת כבר תור לרופאה לבדיקת דופק? באמת אם זה ממש מלחיץ אותך תלכי לרופאה ותעשי אולטראסאונד. אבל באמת שאין ממה לחשוש כל עוד לא ראית דימום או היו כאבי בטן חזקים.
    ה' שומר על כולם. שיהיה לך הריון תקין ונשמע בשורות טובות בעזה
  • היי, לגבי הכתם, זה לא אומר כלום כי בהשתרשות יש גם דימום לפעמים וזה בסדר גמור.
    התופעות של ההריון יכולות לבוא ולהיעלם ועדיין זה לא אומר כלום לגבי ההריון.
    בגלל שזה שלב מאד מוקדם, אין מה לעשות בדיקות דופק ואולטרסאונד כי עדיין לא יראו כלום.
    הבדיקה היחידה שתגלה אם ההריון ממשיך כתיקנו היא בדיקת דם בה צריך לראות עליה בהורמון ההריון. גם אם ההריון נספג או נפל, הרי שצריך להיות דימום די משמעותי וגם אז בדרך-כלל זה לא ממש הפלה אלא מוגדר כ"הריון כימי", כלומר הריון שנעלם ממש בהתחלה ולא נקלט מסיבה כלשהי.
    במקרה כזה, רק לידיעתך, מאד קל בדרך כלל להיכנס שוב להריון כי הגוף ממש מוכן.
    אבל - כאמור - לדעתי ולתחושתי - הכל בסדר - אם את מאד לחוצה - תבקשי בדיקת דם במוקד הקופה שלך ואולי יפנו אותך למוקד לרפואה דחופה שרק הוא מבצע בדיקות בשבתות וחגים למרות שזה, כאמור, לא משהו דחוף ותראי מה יהיה שיקול הדעת של אחות המוקד. לדעתי היא גם תגיד שאין מקום לדאגה כרגע. שיהיה לך שבת שלום, קרין
  • היי, לגבי הכתם, זה לא אומר כלום כי בהשתרשות יש גם דימום לפעמים וזה בסדר גמור.
    התופעות של ההריון יכולות לבוא ולהיעלם ועדיין זה לא אומר כלום לגבי ההריון.
    בגלל שזה שלב מאד מוקדם, אין מה לעשות בדיקות דופק ואולטרסאונד כי עדיין לא יראו כלום.
    הבדיקה היחידה שתגלה אם ההריון ממשיך כתיקנו היא בדיקת דם בה צריך לראות עליה בהורמון ההריון. גם אם ההריון נספג או נפל, הרי שצריך להיות דימום די משמעותי וגם אז בדרך-כלל זה לא ממש הפלה אלא מוגדר כ"הריון כימי", כלומר הריון שנעלם ממש בהתחלה ולא נקלט מסיבה כלשהי.
    במקרה כזה, רק לידיעתך, מאד קל בדרך כלל להיכנס שוב להריון כי הגוף ממש מוכן.
    אבל - כאמור - לדעתי ולתחושתי - הכל בסדר - אם את מאד לחוצה - תבקשי בדיקת דם במוקד הקופה שלך ואולי יפנו אותך למוקד לרפואה דחופה שרק הוא מבצע בדיקות בשבתות וחגים למרות שזה, כאמור, לא משהו דחוף ותראי מה יהיה שיקול הדעת של אחות המוקד. לדעתי היא גם תגיד שאין מקום לדאגה כרגע. שיהיה לך שבת שלום, קרין
    המון תודה!
    אני מכירה שדימום השתרשות א ור לחול בין יום הביוץ ליום המחזור, לא?
    כאן מדובר על כתם שחל למעלה משבוע מיום איחור המחזור, האם עדין מתייחסים לזה ככתם השתרשות?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה