שקיפות עורפית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות

אני אמורה לעבור מחר שקיפות עורפית ואני בחרדות...חולמת חלומות רעים ...ופשוט בסיוטים

אני מנסה להיות אופטימית ולא לחשוב דברים רעים..אבל לא יכולה אני בחרדות קשות וכל מיני מחשבות צצות לי לראש....

מה לעשות כדי להירגע??? :(

2 תגובות
עמוד 1
  • יקרה שלי, אתמול לא פתחתי את הודעות הפורום כי הייתי בלידה עם יולדת שלי. סליחה.
    היום את הולכת לבדיקה ורק טבעי וברור שאת חוששת. בואי נגיד שאם לא היית חוששת וחרדה, הייתי דואגת יותר. זו רק ההתחלה של דאגות לקטני שלך... הילדים שלי גדולים ונשואים ואני עדיין דואגת... זה חלק מהמסע לאימהות ולהורות. מסע שהוא גם לא קל - אבל אין נפלא ממנו.
    גם בהמשך ההריון יתכן כי יצוצו מחשבות, תדאגי לגבי תנועות עובר ותרצי לראות אותו כבר בידיים
    שלך וגם אז יצוצו שאלות: אכל מספיק? למה הוא בוכה? אולי חם לו ואולי קר... אינסוף דאגות קטנות אבל - זה שווה את זה!! אין כמו לצאת למסע לקראת האימהות וציפיה לנס הגדול והבלתי-נתפס
    כשישימו בזרועותיך תינוקון שה עתה יצא מגופך. העצה שלי היא להיות מוכנה ככל האפשר, לדאוג שתהיה לך תמיכה - אמא, אחות או דולה, תעשי קורס הכנה ללידה או תקחי דולה שתעשה את זה איתך וזה מרגיע הרבה מאד חששות. תעשי מה שעושה לך טוב ונותן לך ביטחון והעיקר - להיות מוכנה היטב גם להמשך ההריון וכמובן ללידה. ידע הוא כוח וחוסר-ידע מעצים את הפחדים והדאגות ולרוב זה פשוט מיותר. אז אני מאחלת לך המשך הריון מוצלח, תוצאות טובות לכל הבדיקות וחג שמח. קרין
  • יקרה שלי, אתמול לא פתחתי את הודעות הפורום כי הייתי בלידה עם יולדת שלי. סליחה.
    היום את הולכת לבדיקה ורק טבעי וברור שאת חוששת. בואי נגיד שאם לא היית חוששת וחרדה, הייתי דואגת יותר. זו רק ההתחלה של דאגות לקטני שלך... הילדים שלי גדולים ונשואים ואני עדיין דואגת... זה חלק מהמסע לאימהות ולהורות. מסע שהוא גם לא קל - אבל אין נפלא ממנו.
    גם בהמשך ההריון יתכן כי יצוצו מחשבות, תדאגי לגבי תנועות עובר ותרצי לראות אותו כבר בידיים
    שלך וגם אז יצוצו שאלות: אכל מספיק? למה הוא בוכה? אולי חם לו ואולי קר... אינסוף דאגות קטנות אבל - זה שווה את זה!! אין כמו לצאת למסע לקראת האימהות וציפיה לנס הגדול והבלתי-נתפס
    כשישימו בזרועותיך תינוקון שה עתה יצא מגופך. העצה שלי היא להיות מוכנה ככל האפשר, לדאוג שתהיה לך תמיכה - אמא, אחות או דולה, תעשי קורס הכנה ללידה או תקחי דולה שתעשה את זה איתך וזה מרגיע הרבה מאד חששות. תעשי מה שעושה לך טוב ונותן לך ביטחון והעיקר - להיות מוכנה היטב גם להמשך ההריון וכמובן ללידה. ידע הוא כוח וחוסר-ידע מעצים את הפחדים והדאגות ולרוב זה פשוט מיותר. אז אני מאחלת לך המשך הריון מוצלח, תוצאות טובות לכל הבדיקות וחג שמח. קרין
    תודה רבה לך..
    מאוד מעודד לקרוא את דבריך...
    חג שמח :) ובעזרת השם הכל יהיה בסדר
    תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה