הפלה גרידה או לחכות שיצא טבעי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מתלבטת מה לעשות גרידה או כדורים או לחכות שיצא טבעי , בת 42 ברוך השם ילדה בת 7, מנסה להקלט להריון 3 שנים, לפני שנה וחצי נקלטתי שבוע 7 אמרו אין דופק , חיכיתי שבוע לוודא שלא טעות התברר שזה אכן כך, בבית חולים לא ידעתי מה להחליט על כדורים או גרידה ופגשתי שם 2 נשים שלקחו כדורים אחת לא עזר ונאלצה לעשות גרידה , והשניה היה לה דימום רציני מאוד אז אחרי הכדורים החליטו על גרידה וזה עזר לי להחליט על גרידה, במחזור אחרי ההפלה שוב הריון הולכת לרופא ושוב אין דופק מחכה כמה ימים ומתחיל דימום , הייתי בקניות פתאום הרגשתי את תחושה מוזרה בבטן כאילו משהו עומד לצאת רצתי הביתה ובשירותים יצא גוש של בשר והכל התנקה בלי כאבים ברוך השם, שנה וחצי ממשיכה לנסות לפני חודשיים בערך מגלה שוב הריון חושבת שאני בשבוע 11 בערך לא בדקתי כדי לא להתאכזב רציתי שיתקדם היום בדיקות דם פעם ראשונה , פתאום רואה טיפת דם קטנה בניגוב הולכת לרופא נשים אומר שרואה גודל של 6 ו5 ימים אבל לפי חישוב המחזור זה אמור להיות 10 בערך ואין דופק מציע גרידה או כדורים , מצד אחד רוצה לחכות שירד טבעי מצד שני לא רוצה לסכן את עצמי אבל גם מפחדת מגרידה שוב ומהכדורים לא יודעת מה לעשות ואיך זה ש3 הריונות נפסקים באותו שבוע
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה