תשלום פנסיה בחופשת לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,
    החופשת לידה שלי הסתיימה בסוף חודש ספטמבר.
    וכרגע אני נמצאת בחופשת לידה ללא תשלום.
    ברצוני לברר בשלושת החודשים של חופשת הלידה האם המעסיק חייב להפריש עבורי לפנסיה? פנו אליי מהעבודה שאני חייבת להחזיר להם 750 שקל על החלק שלי בהפרשות.
    2. האם בחופשת לידה ללא תשלום אני מחוייבת לשלם דמי ביטוח לאומי? בתודה מראש
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום,
    1. במהלך חופשת הלידה שבתשלום המעסיק צריך להפריש לפנסיה את חלקו ואת חלק העובד.
    לכן, נראה על פניו שדרישתם נכונה ומוצדקת.

2. במהלך החודשיים הראשונים שלאחר חופשת הלידה שבתשלום המעסיק צריך לשלם דמי ביטוח לאומי. אם תהיי בחל"ת תקופה ארוכה יותר, בתום החודשיים הללו תצטרכי להסדיר את התשלום באופן עצמאי.
  • שלום,
    1. במהלך חופשת הלידה שבתשלום המעסיק צריך להפריש לפנסיה את חלקו ואת חלק העובד.
    לכן, נראה על פניו שדרישתם נכונה ומוצדקת.

2. במהלך החודשיים הראשונים שלאחר חופשת הלידה שבתשלום המעסיק צריך לשלם דמי ביטוח לאומי. אם תהיי בחל"ת תקופה ארוכה יותר, בתום החודשיים הללו תצטרכי להסדיר את התשלום באופן עצמאי.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה