חוזרת לכאן אחרי היעדרות ממושכת.... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בהריון שבוע 5 בשעה טובה
    הריון יקר וחשוב ביותר ?
    ילד מקסים בן רבע ל 6 בבית, שאת כל ההריון איתו וגם את הלידה, ההחתלות, ההנקה והגזים עברתי כאן בפורום עם נשים מקסימות שעזרו המון.
    היום אני אחרי 2 הפלות, הפסקה ארוכה ארוכה, ים של בדיקות ובתחילתו של הריון. תודה לאל.
    מלאה בחרדות אבל גם בהמון תקווה ואופטימיות, הכל יחד.
    כל תגובה, עצה, עזרה, יתקבלו בברכה.
5 תגובות
עמוד 1
  • ישראלית יקרה,
    אני שמחה בשבילך על ההריון היקר - מי כמוך יודעת להעריך את זה אחרי כ"כ הרבה זמן ותקוות.
    החרדות ברורות אבל כמובן אני משוכנעת שהשמחה והאופטימיות גוברות עליהן. חשוב מאד ליצור לעצמך מעגלי תמיכה של נשים וכמו שכתבת, בפורום הזה מצאת זאת בהריון הקודם. אני מציעה לך להצטרף לקבוצה חדשה שאני מנהלת בפורטל יולדת ושמה "הריון ולידה - דולה מייעצת"
    זו קבוצה פעילה מאד עם הרבה חברות בכל שלבי ההריון וגם בדרך ללידה, רובן ממש נחמדות ותומכות ונותנות עצות טובות וכמובן אני שם כדי לתת את הפן המקצועי, העצות שבאות מניסיון של 15 שנה בחדרי לידה ומיון-יולדות ואני משתדלת לתת מענה מהיר ומבוסס.
    אני גם מציעה לך, שאחרי סקירת המערכות - תשקלי לקחת דולה מנוסה שתלווה אותך בהריון ובלידה ותשמש לך משענת רגשית ומקצועית, דולה שתוכלי לצאת איתה לדרך בביטחון ובאמון מלא ושתיתן לך מענה לאורך הדרך. את כמובן מוזמנת לדבר איתי מתי שאת רוצה, לדבר על מה שבא לך בנושא ההריון והציפיה ללידה. כל הריון הוא יקר - אבל במקרה שלך אני יודעת שהוא יקר שבעתיים וכי את מקבלת בברכה כל בחילה, נפיחות, אי-נוחות ועוד כל מיני תופעות שנשים מתלוננות עליהן - אבל את גם יודעת מה הפרס הגדול בסוף הדרך וכמה זה לא ברור ומובן מאליו.
    המשך הריון קל ונעים ואני פה לרשותך.
    קרין

• תודה רבה
    איך מצטרפים לקבוצה?
    כמובן שזה סימן קריאה שם על ההריון היקר שלי ולא סימן שאלה....
  • ואת הבן הראשון שלי ילדתי בנוכחות דולה
  • הכניסה לקבוצת קבוצת ווטסאפ הריון ולידה – דולה מייעצת מכאן: http://bit.ly/2liF0Jt
  • היי - סליחה שלא ראיתי את השאלות שלך קודם לכן... הנה קיבלת קישור לקבוצה ואת מוזמנת
    בשמחה ואם תרצי דולה גם להריון וללידה הזו - את מוזמנת להתקשר אלי לשיחה ופרטים
    0544-888688 - בהצלחה בהמשך ההריון, קרין
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה