שק הריון בשבוע 7 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבוע טוב,
    אני ממש לחוצה!! זהו הריון חמישי ואני בת 41, כל שאר ההריועות היו תקינים.. ביום שני הייתי בבדיקת אולטרסאונד ראשונה וזה היה בשבוע 7+1. הרופא ראה רק שק הריון וכתב שלא נצפה שק חלמון. הוא אמר שהוא לא אופטימי ושאבוא לבדיקה נוספת שבוע הבא.
    למחרת הלכתי לבדיקת אולטרסאונד פרטית והטכנאית אנרה שהיא רואה שק הריון ושק חלמון ובנוסף היא ראתה עוד שק הריון!! היא ציינה שהרחם שלי אחורי ולכן קשה ממש לראות כי ההריון צעיר. היא אמרה שהמצב שלי נראה מתאים לשבוע 5 ונראה תקין. אני צריכה ללכת אליה שוב השבוע..כולי בלחץ ומתוסכלת..מישהי עברה דבר כזה??
4 תגובות
עמוד 1
  • בעזרת השם בשורות טובות
    כמה שקשה, פשוט להמתין, לחכות שבוע ולגשת שוב לאולטראסאונד.
  • בעזרת השם בשורות טובות
    כמה שקשה, פשוט להמתין, לחכות שבוע ולגשת שוב לאולטראסאונד.
    תודה רבה...אז כלום לא השתנה, בדרך לגרידה כנראה ביום ראשון בע"ה.
  • פישפשונת יקרה,
    אם את בהריון והוא לא רצוי כמו שהבנתי, אז אני מאחלת לך בהצלחה בהליך ותיהני בבריאות שלמה מהמשפחה שאת מגדלת.
  • פישפשונת יקרה,
    אם את בהריון והוא לא רצוי כמו שהבנתי, אז אני מאחלת לך בהצלחה בהליך ותיהני בבריאות שלמה מהמשפחה שאת מגדלת.
    אז זהו, שזה הריון דווקא רצוי מאוד!! הקטע המוזר הוא, שמרגיש לי בתחושה שיש חיים שם..לפחות באחד השקים. אבל הבדיקות מראות אחרת. מוזר לי מאוד (ואני טיפוס מאוד ריאלי, כלומר זה לא נובע לדעתי מאשליה או ציפייה וכדומה). נראה מחר בע"ה, יש לי תור לרופא שלי, יבדוק שוב וכנראה ייתן הפניה למיון גניקולוגי ונתחיל תהליך.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה