סקטוסלפינקס - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום...

אני בת 30.
    בצילום היסטרו' אובחן אצלי סקטוסלפינקס.
    עשיתי טיפול ivf אחד כולל החזרת עובר טוב יחיד. ההחזרה נכשלה ובעוד שבועיים אעבור אחת נוספת.

למיטב הבנתי מהרופא שלי, כשטיפול IVF נכשל בנוכחות סקטוסלפינקס -מקובל שיש לטפל כירוגית בחצוצרה החולה.

כמה עניינים בהקשר זה.

א. ההחזרה הקודמת היתה כל בסיס טבעי לחלוטין. כעת הרופא נתן לי אסטרופם ואמר שזה מסייע לייבש נוזלים מהחצוצרה. האם יש אמת בדבריו ושווה "להקריב" הפשרת עובר טוב על נסיון כזה, בלי לבצע עדיין כריתה?

ב. במידה ולי ולבעלי אין בעיות פוריות מעבר לעניין הזה אצלי. הניתוח משפר משמעותית את הסיכוי להיקלט?

ג. מה משך ההחלמה מהניתוח הזה?

ד. מעוניינת בחוות דעת נוספת טרם אלך על פרוצדורה כזו. מה ההשלכות האפשריות. בכל זאת חצוצרה שכורתים לא חוזרת. אשמח להמלצות לגבי רופא בתל אביב שאפשר באופן פרטי להתייעץ איתו לגבי ההליך ונחיצותו. יש לציין שמעדיפה לעבור את הניתוח בהקדם האפשרי במידה ומעלה סטטיסטית בצורה ניכרת את הסיכויים.

תודה!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה