הפלה בתחילת חודש חמישי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם אני אחרי הפלה שבוע 19 ומוצפת ברגשות????
    לא מצליחה להפסיק לבכות , הריון ראשון ספונטני בגיל 37 , חיכינו לזה זמן רב אני ובן זוגי היינו מאושרים תקופה נהדרת ופתאום דימומים הלכתי לרופא ראה שיש דופק בבדיקה בטנית ושלח אותי הביתה אמר שהכול בסדר. בערב שוב דימום חזק מאוד שלכלך את כל הסביבה שלי מזל שהייתי בבית הורי פשוט יצא פרץ דם כמו שטף אדום טרי ללא כאבים, בן זוגי ניקה אחרי את כל הבית, התקלחתי והלכתי למיון. עדיין הייתה בי תקווה שדימום זאת תופעה נורמלית בהריון אך לאחר בדיקה וגינלית מיד ראו שיש פתיחה של 1 סנטימטר. חשכו עיניי לא האמנתי והשאירו אותי באשפוז עד החלטת רופאים סופית בבוקר.
    כל הלילה התפללתי כמובן שיתחולל איזשהו שינוי ויהיה אפשר להציל את התינוקת שלי.
    ובבוקר התבשרתי בחדשות הרעות ביותר שהפתיחה גדלה והעובר כבר בנרתיק ואין דרך להציל את ההריון הזה. אז נתנו לי כדור ראשון ואחרי שעתיים הכול יצא בשלמותו מלבד השלייה שהוצאה בגרידה. חוויה קשה מאוד ולא נעימה ועכשיו כשאני בבית יום אחרי ההפלה מרגישה ריקנות גדולה. ויש בי גם כעס על שהתנפצה התקווה ותכף אאלץ לחזור לעבודה ולאכזב עוד כמה אנשים ששמחו בשמחתי , מנסה מאוד לחשוב שהכול לטובה זה לא פשוט יש בי כעס וגם עצבות ומקווה שיהיה לי הריון חדש בקרוב.

למישהי קרה דבר דומה עם פתיחה מוקדמת ?
    קראתי על זה קצת אך לא ככ מבינה מה הסיבות לכך
    ומתי אפשר שוב להכנס להריון ?
    הרופאים לא אמרו על כך דבר
    רק הריון קרוב ירפא את ההרגשה הנוראית של האובדן
    תודה
6 תגובות
עמוד 1
  • הי, קודם כל מבינה מאד לליבך, זה ממש קשה! לי קרה משהו דומה מאד רק שלי זה קרה בשבוע 13, גם הריון ראשון,
    התחיל דימום, באתי לרופא, הוא אמר שזה דימום ישן כי הוא היה חום והכל בסדר.
    למחרת התחילו לי ממש כאבים דימום מאסיבי והתכווצויות, הגעתי למיון וראו שיש פתיחה וממש דומה לסיפור שלך... אישפזו אותי כדי לראות אולי משהו ישתנה אבל העובר כבר היה בנרתיק.. ההתכווצויות התגברו לי ופשוט לחצתי והעובר יצא... עברתי גם גרידה כי השלייה נשארה בפנים...
    זה ממש קשה, תהיי חזקה, אל תשברי, הרופאים לא תמיד יודעים למה זה קורה...
    חיבוק גדול!! אנחנו הולכים לייעוץ אצל דר מיכאל קופרמינץ ולעוד בירורים.
    תהיי חזקה!
    מקווה בשביל שתינו שנחבוק תינוק בריא בהריון הבא
  • עצוב מאודדדד , עברתי 3 הפלות אבל בהתחלה , חודש חמישי קשה יותר , שהשם ישמח אותך במהרה ותזכי לפרי בטן בריא ושלם
  • היי אני חייבת לשתף אותך שגם אני חויתי מיקרה דומה ילדתי בחודש שביעי לידה שקטה זה לא פשוט בכלל אבל עם מלא אמונה הצלחתי לעבור את זה אני חודשיים אחרי ואני פשוט אומרת תודה לא יודעת מה הגרוע שיכל לקרות ונמנע מימני..תודה על הטוב זה מה שנשאר לומר.
    תרימי את הראש ומכאן להמשיך לשאוף מעלה.
    לפחות אנו יודעות שאנו יכולות להכנס להריון יש כאלה שהכל בסדר והכל לא בסדר.
  • ליבי איתך ! קושי גדול עברתי הפסקת הריון יזומה בשבוע 22 רק לפני כמה ימים
    עדיין מעכלת... זאת מציאות חדשה ויש בה אכזבה גדולה אבל (!) אחרי סבב יועצים גנטיים אני יכולה להגיד לך שהם הסבירו לנו שהרבה פעמים הגוף מזהה שיש משהו לא תקין בעובר ולכן הוא מפסיק את ההריון

במקרה שלי, בדיקת מי שפיר שבכלל לא הייתי אמורה לעשות הצילה אותנו ואת העובר הקטן שלי ואנחנו מרגישים ברי מזל עם כל הצער והכאב
    אני ממש מקווה שאני מצליחה קצת לעודד
    למדתי גם בתקופה האחרונה שהמקרים האלה הרבה יותר נפוצים ממה שחשבתי
    מאחלץ לך הריון תקין בידיים מלאות ??
  • הי, קודם כל מבינה מאד לליבך, זה ממש קשה! לי קרה משהו דומה מאד רק שלי זה קרה בשבוע 13, גם הריון ראשון,
    התחיל דימום, באתי לרופא, הוא אמר שזה דימום ישן כי הוא היה חום והכל בסדר.
    למחרת התחילו לי ממש כאבים דימום מאסיבי והתכווצויות, הגעתי למיון וראו שיש פתיחה וממש דומה לסיפור שלך... אישפזו אותי כדי לראות אולי משהו ישתנה אבל העובר כבר היה בנרתיק.. ההתכווצויות התגברו לי ופשוט לחצתי והעובר יצא... עברתי גם גרידה כי השלייה נשארה בפנים...
    זה ממש קשה, תהיי חזקה, אל תשברי, הרופאים לא תמיד יודעים למה זה קורה...
    חיבוק גדול!! אנחנו הולכים לייעוץ אצל דר מיכאל קופרמינץ ולעוד בירורים.
    תהיי חזקה!
    מקווה בשביל שתינו שנחבוק תינוק בריא בהריון הבא
    היי לה לי, הגעתי לתגובה שלך במקרה כי אני מחפשת קצת מידע על הפלה כזו כמו שקרתה לך. קרה לי בדיוק אותו הדבר בשבוע 12+5...
    ולצערי כשזה קרה לא ביררתי למה בדיוק ואיך.. הייתי דיי שבורה מזה, אני רגילה לשמוע שאין דופק ואז קוראת הפלה, לא כך.. לא פתאום התכווצויות ודימום כשהעובר עדיין עם דופק.
    רציתי לדעת אם עשיתם בירור והגעתם למסקנה כלשהי, אני לקראת ivf נוסף וחוששת להיכנס לזה שוב בלי לדעת אם יש בעיה(קרישיות וקריוטיפ שלי יצאו תקינים)
    אשמח אם תגיבי אפילו בפרטי אם זה בסדר...
    תודה לך ורק בשורות טובות?
  • עצוב מאודדדד , עברתי 3 הפלות אבל בהתחלה , חודש חמישי קשה יותר , שהשם ישמח אותך במהרה ותזכי לפרי בטן בריא ושלם
    היי דנית.. קראתי את התגובה שלך כאן !!! אני ממש מצטערת בשבילך .. גם אני כמוך 2 הפלות והריון כימי....
    רציתי לדעת האם הלכת לרופא פרטי עשית דברים מיוחדים? קיבלת משהו???
    אני אשמח לקבל ממך מענה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה