הרדמה תינוקת בת 3.5 חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי דנה,
    אודה לעזרתך, תינוקת בת 3.5 חודשים כבר מספר שבועות בוכה בהיסטריה כשאבא מנסה להרדים אותה (במנשא או על הידיים) ,גם בשעות היום וגם בערב, בימי חול הוא חוזר דיי מאוחר מהעבודה ולכן לא רואה אותה הרבה, בסופש הוא איתה כמה שיותר אבל לא נראה שזה עוזר.. האם הוא צריך להמשיך למרות הבכי שלפעמים מגיע ליותר מחצי שעה?
    מה עוד אפשר לעשות?
    תודה רבה,
6 תגובות
עמוד 1
  • היי סיגל,

סביר להניח שמדובר ברצון שלה להירדם עלייך בגלל שהיא פשוט רגילה.... כמובן שברגע שתחווה כמה שיותר הרדמות עם אבא אז תתרגל וזה דורש כמובן תירגול, אבא רגוע, אמא רגועה וכמובן הירדמות בסופו של דבר עם /על אבא ללא התערבות שלך כיון שהפעולה הזו דבר ראשון גורמת לה להרגיש שהיא צודקת: "וואלה, אני צודקת שאני לא רוצה את אבא, הנה אמא באה להציל אותי" ושנית זה מעמיד את אבא באור לא טוב...

אולי יעזור אם לא תהיי באזור כשהוא מרדים אותה? תתני לו חופש פעולה וכך תקלי על שניהם?

אפשר להניח על אבא חיתול בד עם הריח שלך או חולצה שלך ואולי זה יעזור.
  • היי סיגל,

סביר להניח שמדובר ברצון שלה להירדם עלייך בגלל שהיא פשוט רגילה.... כמובן שברגע שתחווה כמה שיותר הרדמות עם אבא אז תתרגל וזה דורש כמובן תירגול, אבא רגוע, אמא רגועה וכמובן הירדמות בסופו של דבר עם /על אבא ללא התערבות שלך כיון שהפעולה הזו דבר ראשון גורמת לה להרגיש שהיא צודקת: "וואלה, אני צודקת שאני לא רוצה את אבא, הנה אמא באה להציל אותי" ושנית זה מעמיד את אבא באור לא טוב...

אולי יעזור אם לא תהיי באזור כשהוא מרדים אותה? תתני לו חופש פעולה וכך תקלי על שניהם?

אפשר להניח על אבא חיתול בד עם הריח שלך או חולצה שלך ואולי זה יעזור.
    תודה על המענה המהיר,
    האם זה יהיה תזמון טוב שאבא או שנינו נתחיל עכשיו לנסות להרדים אותה בעגלה/במיטה שלה בשיטת ״לחישה טפיחה״?
  • כן, בהחלט. למה לא?
  • כן, בהחלט. למה לא?
    האם אפשר לנסות להרדים אותה במיטה על הבטן כאשר היא לא יודעת להניח ראש ואף פעם לא ישנה על הבטן? ( יש לה טונוס שרירים מעט גבוה, ובאופן כללי אני מרגישה שקשה לה להרפות לפני שינה) השאלה אם היא תלמד ותתרגל תוך כמה ימים או שפשוט תבכה ותתעיף כל פעם..
  • האם אפשר לנסות להרדים אותה במיטה על הבטן כאשר היא לא יודעת להניח ראש ואף פעם לא ישנה על הבטן? ( יש לה טונוס שרירים מעט גבוה, ובאופן כללי אני מרגישה שקשה לה להרפות לפני שינה) השאלה אם היא תלמד ותתרגל תוך כמה ימים או שפשוט תבכה ותתעיף כל פעם..
    יהיה לה קשה להירדם על הבטן אם לא יודעת להניח ראש.
    מאוד חשוב בשעות הערות לעבוד איתה על נושא ההרפייה, יש מספר תרגילים שכדאי לעשות על מנת לעודד אותה להניח ראש.
    כמו כן לתינוקות בעלי טונוס שרירי גבוה או מעט גבוה יש בכלל חוסר יכולת להרפות ולכן מאוד חשוב לעבוד איתם במשך היום על נושא ההרפייה.
    חשוב לערסל כמה שיותר, לעשות עיסויים, לעבוד על טפיחות ותיפופים.
    תינוקות בעלי טונוס שרירי גבוה זקוקים לאיזון בין פריקת אנרגיה לבין רוגע לפני השינה וזה טריקי... אבל אפשרי... חשוב לא להקל ראש בעניין התרגולים כיון שתרגול מדי יום יביא לשיפור שכמובן יביא לשיפור גם בנושא השינה .
    אם תרצי אוכל לשלוח לך מסמך עם טיפים בנושא. מוזמנת לרשום לי את המייל שלך ואשלח לך.
  • שלחתי לך מייל תודה רבה!
    יכול להיות שמצב כזה יקשה על לימוד הירדמות עצמאית?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה