למי שיש רגישות לחלב - איך גיליתן?? - הריון ולידה

  • אני כבר משתגעת, ניסיתי כבר את כל התמ"לים ולא משנה באיזה אני משתמשת היא תמיד פולטת הכל בסוף, גם כשאני מאכילה אותה לאט או בכמויות קטנות יותר... איך אפשר לדעת אם מדובר ברגישות לחלב? איך אני מתחילה לחשוב שאולי זאת הבעייה... קיבלתם מהרופא מרשם לנוטרמיגן? הוא באמת עזר? תוך כמה זמן היתה הקלה??
3 תגובות
עמוד 1
  • מאמי, כמובן שחשוב ללכת לרופא כדי לעבור בירור ועדיף כמה שיותר מוקדם אבל ממה שהיה אצלנו והוסבר לי כשהפליטות הן אחרי תמ"ל חלבי אבל לא אחרי הנקה אז יכול להיות שזו אלרגיה לחלב, ככה גילינו את הרגישות לחלב אצל הבת שלי. לגבי מה ששאלת על הנוטרמיגן, אז הוא משפיע דיי מהר, אנחנו ראינו הקלה אחרי יום יומיים של שימוש. אגב, אם מקבלים מרשם, זה מוזיל עלויות, אז עדיף לבקש מרשם מהרופא לזה
  • קודם כל ממש חשוב שתלכי לרופא לבירור , הוא יבדוק אם לילד יש גם פריחה או שלשולים והקאות ואם הפליטות קורות רק אחרי תמ"ל או גם אחרי הנקה (אם את מניקה) וידע לאבחן אם מדובר באלרגיה לחלב.
    אם הוא יאבחן שזה באמת רגישות/אלרגיה לחלב כמו שמקרה שלנו אז יתן לכם מרשם לנוטרמיגן שמיועד לתינוקות אלרגיים לחלב , בהצלחה רבה!
  • ממליצה לך קודם כל להתייעץ עם רופא ילדים...מאמינה שהוא ישאל לגבי פריחה/שלשולים (אם זה גם קיים אצל הילדה) אחרי שהיא אוכלת תמ"ל ויברר אם הנקת ואם הפליטות והשאר קרו גם בהנקה... אם זה לא קרה בהנקה או שלא הנקת, יכול מאוד להיות שזו רגישות לחלב ואז הוא ימליץ על תמ"ל כמו הנוטרמיגן שכתבת שמתאים לזה...
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות