בין הביוץ למחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    חודש ראשון של נסיונות.. מחזור סדיר כל 31-32 יום.
    זיהיתי בבירור את הביוץ על פי שמ״פ וערכות ביוץ. קיימנו יחסים בבוקר של יום הביוץ (בשעה 14:00 בצהריים קיבלתי פס הרבה יותר חזק מפס הבדיקה).

הפעם מיד אחרי הביוץ ולמשך 4-5 ימים לאחריו הרגשתי כאבי ביוץ אך לא כמו בכל חודש (כאב חד בבטן תחתונה צד ימין) אלא הרגשתי כאבי ביוץ חדים, באים והולכים, פעם בצד ימין ופעם בצד שמאל.
    אחרי שכאבי הביוץ הפסיקו התחלתי להרגיש כאבי מחזור הולכים ובאים, עייפות(כל יום שנ״צ שעה שעתיים והולכת לישון ב22:00-23:00 גג) וצרבות, מה שנמשך עד עכשיו (שבוע לפני מחזור) עם תחושת רטיבות תמידית למטה והפרשות מיימיות לבנות. (בדרך כלל לפני מחזור יש לי הפרשות קרמיות דביקות קצת צהובות).
    אציין כי לאחר הביוץ חום השחר שלי עלה ונשאר קבוע עד היום בבוקר, כשבוע לפני המחזור, שעלה עוד קצת (0.2).
    אני כמובן לא חושבת שנקלטתי בנסיון הראשון אבל האם מישהי חוותה תחושות דומות?

יכול להיות שזה בעקבות הנסיונות? הגוף מבולבל? מנסה להיקלט? מה קורה שם?
2 תגובות
עמוד 1
  • רק לעדכן שהעלייה שהייתה בחום השחר נמשכה כמה ימים עד היום שהייתה ירידה בחום ל36.1 (כמעט שבוע לפני מחזור)

יש למישהי חוויה דומה לספר עליה? או כל משהו שיכול לעזור לי להבין מה קורה?
  • רק לעדכן שהעלייה שהייתה בחום השחר נמשכה כמה ימים עד היום שהייתה ירידה בחום ל36.1 (כמעט שבוע לפני מחזור)

יש למישהי חוויה דומה לספר עליה? או כל משהו שיכול לעזור לי להבין מה קורה?
    ויום למחרת עלה שוב ל36.3-36.4 ונשאר כך בינתיים..
    צריכה לקבל עוד יומיים שלושה גג ארבעה..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה