חייבת את העזרה שלכן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי שלום לכן שבוע טוב ומבורך
    אני עשיתי בדיקת הריון ביתית בבוקר יצא לי קוו אחד ממש חזק והשני ממש מטושטש לאיודעת מזה אומר
    אבל אני קיבלתי ווסת אני ממש אובדת עצות ... מה לעשות מה זה אומר ? אשמח לעזרה שלכן
2 תגובות
עמוד 1
  • היי אני קיבלתי ווסת וגם בדיקת דם שלילית. אחרי שבועיים דימום נוסף פתאומי, נבדקתי אצל רופא ונצפה שק היריון :)
    אז יש תקווה !
  • היי - יתכן שיש הריון והדימום הוא לא ווסת אלא דימום של השתרשות ההריון. אבל גם צריכים
    להיות שני קווים ברורים - אז אני הייתי עושה שוב בדיקה וכמובן - בדיקת-דם לגילוי הריון היא האמינה ביותר. כאמור, יתכן שזה הריון ויתכן שלא - צריך לבדוק שוב.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה