שינה אצל תינוקת בת חצי שנה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, התינוקת שלי מתעוררת פעמיים בלילה לאכול ובדרך כלל נרדמת מאד מהר.
    לאחרונה, היא עדיין מתעוררת פעמיים אבל החזרה לשינה הרבה יותר ארוכה, לפעמים שעה שלמה או יותר של קולות ותזוזות במיטה.
    מדי פעם מנסים להרגיע במגע וקול וכשלא מצליח לוקחים על הידיים לכמה דקות.

מה ההסבר לזה? יכול להיות שיוצאות שיניים?
3 תגובות
עמוד 1
  • היי אנה,

בהחלט ייתכן שיש כאן "עינייני שיניים"... אבל לי יש תחושה שמדובר כאן במשהו אחר.

האם יונקת או שותה תמ"ל?

האם ישנה אתכם בחדר?

כיצד נרדמת בתחילת הלילה?

מתי מתעוררת בדר"כ לאכול?
  • היי אנה,

בהחלט ייתכן שיש כאן "עינייני שיניים"... אבל לי יש תחושה שמדובר כאן במשהו אחר.

האם יונקת או שותה תמ"ל?

האם ישנה אתכם בחדר?

כיצד נרדמת בתחילת הלילה?

מתי מתעוררת בדר"כ לאכול?
    שותה תמ"ל, ישנה איתנו בחדר
    בדרך כלל אחרי אמבטיה, היא רוצה לאכול ונרדמת מיד אחרכך במיטה שלה עם עזרה קלה של מגע וקול.

הולכת לישון בסביבות 6 וחצי בערב וקמה לקראת 11/ 11 וחצי
    לאחר מכן קמה לקראת 3/ 3 וחצי ושוב כבר על גבול 6 לפעמים אחרי 6
  • שותה תמ"ל, ישנה איתנו בחדר
    בדרך כלל אחרי אמבטיה, היא רוצה לאכול ונרדמת מיד אחרכך במיטה שלה עם עזרה קלה של מגע וקול.

הולכת לישון בסביבות 6 וחצי בערב וקמה לקראת 11/ 11 וחצי
    לאחר מכן קמה לקראת 3/ 3 וחצי ושוב כבר על גבול 6 לפעמים אחרי 6
    היי אנה,

כפי שחשבתי נראה שביתך מקשרת בין הבקבוק לשינה, היא נרדמת מיד לאחר ששותה ולכן כאשר מתעוררת בלילה היא מצפה בדיוק לאותו גורם תלות שעזר לה להירדם בתחילת הלילה....
    נראה שפיתחה עמידות, התרגלה לעזרת הבקבוק ולכן גם לוקח לה הרבה זמן להירדם בלילה לאחר שאוכלת....

מצרפת לך לינק לפוסט שכתבתי בנושא. תעברי עליו. בהצלחה :)

https://www.facebook.com/danagoodnightbaby/posts/2180612555574440
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה