כאבי בטן בהריון - הריון ולידה

• בת 35 חודש הבא הריון ראשון עד כה כל הבדיקות שעשיתי תקינות .יש לי כאבי בטן במשך כל היום אין לי דימום חלילה רק כאבים בבטן שלא פוסקים.יש לי אולטרסאונד בראשון.מחזור אחרון 3.2.20 אני בשבוע 6
4 תגובות
עמוד 1
  • גם לי היו כאבי בטן כל הזמן, כמו של ביוץ והיו לי אפילו כאבים בעיקר בלילה, כאבים חזקים שהיו מעירים אותי. זה טבעי ונורמלי בעיקרון אבל רק את יכולה לדעת אם אלו כאבים נסבלים והגיוניים או כאבים שמצריכים בדיקת רופא.
  • גם לי היו כאבי בטן כל הזמן, כמו של ביוץ והיו לי אפילו כאבים בעיקר בלילה, כאבים חזקים שהיו מעירים אותי. זה טבעי ונורמלי בעיקרון אבל רק את יכולה לדעת אם אלו כאבים נסבלים והגיוניים או כאבים שמצריכים בדיקת רופא.
    יש לי רופא נשים בשני ומחר אולטרסאונד הכאבים רק בבטן לא בשאר הגוף ובלי דימום.
  • לפעמים יש כאבים בתחילת ההריון ללא סיבה נראית לעין. תשתדלי לנוח כמה שיותר ואני מחזיקה לך אצבעות.
  • לפעמים יש כאבים בתחילת ההריון ללא סיבה נראית לעין. תשתדלי לנוח כמה שיותר ואני מחזיקה לך אצבעות.
    תודה רבה עשיתי עכשו אולטרסאונד והכל בסדר יש דופק, שק הריון,שק חלמון ועובר.ראו גם ציסטה יש לי תור מחר לרופא נשים.
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות