כאבי בטן בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בת 35 חודש הבא הריון ראשון עד כה כל הבדיקות שעשיתי תקינות .יש לי כאבי בטן במשך כל היום אין לי דימום חלילה רק כאבים בבטן שלא פוסקים.יש לי אולטרסאונד בראשון.מחזור אחרון 3.2.20 אני בשבוע 6
4 תגובות
עמוד 1
  • גם לי היו כאבי בטן כל הזמן, כמו של ביוץ והיו לי אפילו כאבים בעיקר בלילה, כאבים חזקים שהיו מעירים אותי. זה טבעי ונורמלי בעיקרון אבל רק את יכולה לדעת אם אלו כאבים נסבלים והגיוניים או כאבים שמצריכים בדיקת רופא.
  • גם לי היו כאבי בטן כל הזמן, כמו של ביוץ והיו לי אפילו כאבים בעיקר בלילה, כאבים חזקים שהיו מעירים אותי. זה טבעי ונורמלי בעיקרון אבל רק את יכולה לדעת אם אלו כאבים נסבלים והגיוניים או כאבים שמצריכים בדיקת רופא.
    יש לי רופא נשים בשני ומחר אולטרסאונד הכאבים רק בבטן לא בשאר הגוף ובלי דימום.
  • לפעמים יש כאבים בתחילת ההריון ללא סיבה נראית לעין. תשתדלי לנוח כמה שיותר ואני מחזיקה לך אצבעות.
  • לפעמים יש כאבים בתחילת ההריון ללא סיבה נראית לעין. תשתדלי לנוח כמה שיותר ואני מחזיקה לך אצבעות.
    תודה רבה עשיתי עכשו אולטרסאונד והכל בסדר יש דופק, שק הריון,שק חלמון ועובר.ראו גם ציסטה יש לי תור מחר לרופא נשים.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה