כניסה להריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי ד"ר צוות האתר
    אני בת עוד חודש 44 ומעוניינת בילד שלישי, היו לי שתי לידות רגילות תקינות
    הבדיקות מראות תקינות לפחות ממה שהרופא אמר לי
    אני מודעת לגיל שלי 44 והרופאים מסבירים שהסיכוי קלוש, ורק דרך שאיבת ביציות יש סיכוי,
    השאלה שלי האם כדאי לנסות בכלל
    האם שווה לי כל היזע והדמעות לחינם
    מה אתם אומרים
    תרגישו נוח לומר לי את האמת גם כאן באתר
    תודה מקרב ??
5 תגובות
עמוד 1
  • שלום וברכה

טיפולי פוריות בישראל ממומנים (לילד שלישי רק מהביטוח המשלים) עד גיל 45.
    נכון שהסיכויים בגיל 44 אינם גבוהים, אך הסיכוי הספציפי שלך תלוי בגורמים נוספים כגון משך אי הפוריות. נכון שבד"כ לא עושים (בארץ) טיפול בגיל זה מלבד הפריה חוץ-גופית.
    כדאי לפנות להתייעצות מסודרת במרפאת פוריות עם תשובות כל הבדיקות ובעיקר פרופיל הורמונלי.

בהצלחה !
  • שלום

קרה לי שהבן שלי נתן לי מכה בבטן למעלה ולמטה לא בכוונה האם זה יכול לפגוע בתינוק ? אני בחודש שישי

מבקשת תשובה בהקדם
  • שלום וברכה

טיפולי פוריות בישראל ממומנים (לילד שלישי רק מהביטוח המשלים) עד גיל 45.
    נכון שהסיכויים בגיל 44 אינם גבוהים, אך הסיכוי הספציפי שלך תלוי בגורמים נוספים כגון משך אי הפוריות. נכון שבד"כ לא עושים (בארץ) טיפול בגיל זה מלבד הפריה חוץ-גופית.
    כדאי לפנות להתייעצות מסודרת במרפאת פוריות עם תשובות כל הבדיקות ובעיקר פרופיל הורמונלי.

בהצלחה !
    הי ד"ר
    אשמח לתת לך כאן בדיקות הורמונאליות
    אשמח לשמוע ממך , האם כדאי לי לנסות להכנס להריון באופן הטבעי, או שובל לי על הזמן
    כי הרופא פריון שראה את הבדיקות אמר שיש עם מה לעבוד איתי
    אני רוצה לשלוח לכאן בדיקות של הפורוגסטרון ועוד
    ולא ניתן לצרף קובץ בעיה
    ??
    17-ON- PROGESTERONE
    polliculav. 0.9-2.27
    luteal 0.9-7.57
    3rd Trmester 8.48-39.99
  • שלום רב
    שואלת לגבי ביתי, האם מסוכן להיכנס להריון בתקופת הקורונה.
    תודה
  • שלום

ברור שתיאורטית קיימות סכנות רבות להריון בתקופת הקורונה ולקורונה בהריון.
    עם זאת, לא מוכרת לי המלצה להימנע מהריון ספונטאני.

בהצלחה !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה