תמיכה ועצה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • נכנסתי להריון פעמיים ובשני המקרים הוא נפל בשבוע 6/7 לא הייתה סיבה מסויימת, הייתה לי דלקת וחיידק בשתן אבל לא בטוח שזה קשור. נכנסתי שוב להריון שוב אני בשבוע שש והיום צצו להם דימומים קלים וכאבי מחזור כאלה. אין עדיין דימום מאסיבי, אני ממש בלחץ לא יודעת מה לחשוב. לא הלכתי עדיין לרופא ולא עשיתי עדיין בדיקת בטא בגלל הקורונה וזה חשבתי ללכת עוד שבועיים לאולטרסאונד. צריכה עידוד ואולי קצת פרספקטיבה למצב שאני נמצאת בו
1 תגובות
עמוד 1
  • דרמוס יקרה,
    בשבוע שישי הדימום הקל יכול להיות דימום של השרשה - ששק ההריון משתרש ברירית הרחם ולפעמים יש דימום קל. אין שום אפשרות לדעת מה מצב ההריון ללא בדיקת בטא. אכן, המצב עם הקורונה מסבך מאד את העניינים וכדאי להימנע מביקורים שאינם חיוניים בקופ"ח על מנת לא להידבק. הייתי מחכה עוד קצת ועוקבת אם זה ממשיך, מתגבר או מפסיק. אני מאד מקווה בשבילך שהכל בסדר אבל ממש אי אפשר לדעת ללא בדיקה. תרגישי טוב ובשורות טובות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה