הירדמות עצמאית במיטת תינוק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום הבת שלי בת שנה ולא מוכנה לישון במיטה שלה.
    אציין שעד גיל 10 חודשים הקפדתי על סדר יום קבוע,טקס שינה,הנקה ושעת השכבה ואפילו נרדמה לבד במיטה שלה.מאז שהייתה חולה העברתי אותה אליי למיטה ומאז ועד היום (גיל שנה)היא ישנה איתי עכשיו אני מנסה להרדים אותה במיטה שלה והיא לא מוכנה היא בוכה בהיסטריה ונחלשת מכך ואני מאבדת.עשתונות בבקשה תעזרו לי
    אציין שכשהיא ישנה איתי היא ישנה לילה שלם וגם נרדמת לבד...ובמהלך היום היא ישנה בעגלה או בטרמפולינה בלי בעיה
3 תגובות
עמוד 1
  • היי,

תינוקות לומדים מהר מאוד, לחיובי ולשלילי.... כאשר הייתה חולה היא הועברה למיטה שלך והמסר שחוותה כלפי המיטה שלה התקבל כמסר שלילי.... ולכן, סביר להניח , שמסרבת להירדם במיטה שלה...

במהלך היום היא ישנה בעגלה או בטרמפולינה ומכך ניתן להניח שהיא לא נרדמת באופן עצמאי.

גם השינה במיטה שלך ואיתך היא לא נחשבת בהגדרה "כהירדמות עצמאית".

הקניית יכולת הירדמות עצמאית היא הקנייה חשובה אך מדובר ללא ספק בפרוייקט שתחילתו עשויה להיות לא פשוטה ולכן עליך להגיע לכך מאוד מוכנה, מוכנה נפשית ופיזית... חשוב לא לוותר שכן ברור שאם תמשיכי לוותר זה פשוט יעלה את מפלס הקושי וההתנגדות בפעם הבאה שתנסי.

יש מס גישות להקניית יכולת הירדמות עצמאית וחשוב שתתחברי לגישה שאת מרגישה איתה שלמה ואז פשוט להחליט שזהו, מתחילים.

תינוקות זקוקים להורים רגועים שבטוחים במה שהם עושים.
    נסי לחשוב למה ככ חשוב לך שתירדם במיטה שלה ולא בשלך.
    אני בטוחה שברגע שתגיעי למסקנות המתבקשות תוכלי לחזור ליישום הרדמות רק במיטה שלה.

מעבר לכך, תינוקות זקוקים לעקביות ולכן מהרגע שהחלטת שעליה להירדם במיטה שלה אז אין דרך חזרה. כאמור, בחרי דרך שאת מרגישה שלמה איתה והמשיכי.

מקווה שהצלחתי להרגיע אותך בצורה מסוימת.

אני מניחה שאת מצפה לקבל הנחיות/ טיפים כיצד להרגיל אותה להירדם במיטה שלה.. יש המון אלמנטים הדורשים התייחסות ואני לא יכולה להתייחס לכך כאן.

בגדול:
    חשוב לא להשכיב בעייפות יתר. מהרגע שאת מבחינה בסימני עייפות ראשוניים חשוב ליזום השכבה מקסימום כעבור 30 דקות.

חשוב להקפיד על אווירה רגועה, על צמצום בגירויים לפני ההשכבות.

חשוב שתגיע שבעה לשינה.

חשוב להקפיד על ריטואל קבוע לפני כל השכבה על מנת שתבין מה הדבר הבא שעומד להתרחש.
    לדוגמא: שיר קבוע, עיסוי, הקראת סיפור, כיבוי אורות והכנסה למיטה.

תהליך ההתיידדות עם המיטה הוא שלב קריטי כי כרגע, כאמור, בתך, לא תופסת את המיטה שלה כמקום חיובי, ולכן עליך לעזור לה לעשות זאת... אני מאמינה בגישה עדינה עם מענה תמידי ומיידי לבכי.. אני לא חושבת שיש להניח את התינוק במיטה ולצאת מהחדר... יש צורך לעזור לתינוק להירגע באמצעות נוכחות של ההורה ומגע להרגעה.... הניחי אותה במיטה והרגיעי אותה באמצעות ליטוף, הנחת יד סטטית, הנחת יד עם מגע עמוק יותר, מה שעובד .... אם בוכה ולא נרגעת אז הרימי אותה להרגעה עליך באמצעות חיבוק וברגע שנרגעת הניחי בחזרה במיטה... באופן הזה את מעבירה לה את המסר שעליך היא נרגעת אבל במיטה היא נרדמת... כאמור ההתחלה עלולה להיות מאתגרת כי היא לא תבין מדוע את ככ מתעקשת אבל לאחר מס הרדמות ברורות היא תבין שהכל בסדר.

לאחר מס ימים שתראי שנרדמת עם מגע ומתחילה לקבל בצורה רגועה יותר את העובדה שהיא הולכת לישון במיטה שלה, תוכלי להתחיל להרדים אותה ללא מגע ולאט לאט בצורה הדרגתית תתרחקי עד שתרגישי מוכנה להניח אותה במיטה ולצאת מהחדר על מנת שתירדם באופן עצמאי לחלוטין.

בהצלחה!
  • היי,

תינוקות לומדים מהר מאוד, לחיובי ולשלילי.... כאשר הייתה חולה היא הועברה למיטה שלך והמסר שחוותה כלפי המיטה שלה התקבל כמסר שלילי.... ולכן, סביר להניח , שמסרבת להירדם במיטה שלה...

במהלך היום היא ישנה בעגלה או בטרמפולינה ומכך ניתן להניח שהיא לא נרדמת באופן עצמאי.

גם השינה במיטה שלך ואיתך היא לא נחשבת בהגדרה "כהירדמות עצמאית".

הקניית יכולת הירדמות עצמאית היא הקנייה חשובה אך מדובר ללא ספק בפרוייקט שתחילתו עשויה להיות לא פשוטה ולכן עליך להגיע לכך מאוד מוכנה, מוכנה נפשית ופיזית... חשוב לא לוותר שכן ברור שאם תמשיכי לוותר זה פשוט יעלה את מפלס הקושי וההתנגדות בפעם הבאה שתנסי.

יש מס גישות להקניית יכולת הירדמות עצמאית וחשוב שתתחברי לגישה שאת מרגישה איתה שלמה ואז פשוט להחליט שזהו, מתחילים.

תינוקות זקוקים להורים רגועים שבטוחים במה שהם עושים.
    נסי לחשוב למה ככ חשוב לך שתירדם במיטה שלה ולא בשלך.
    אני בטוחה שברגע שתגיעי למסקנות המתבקשות תוכלי לחזור ליישום הרדמות רק במיטה שלה.

מעבר לכך, תינוקות זקוקים לעקביות ולכן מהרגע שהחלטת שעליה להירדם במיטה שלה אז אין דרך חזרה. כאמור, בחרי דרך שאת מרגישה שלמה איתה והמשיכי.

מקווה שהצלחתי להרגיע אותך בצורה מסוימת.

אני מניחה שאת מצפה לקבל הנחיות/ טיפים כיצד להרגיל אותה להירדם במיטה שלה.. יש המון אלמנטים הדורשים התייחסות ואני לא יכולה להתייחס לכך כאן.

בגדול:
    חשוב לא להשכיב בעייפות יתר. מהרגע שאת מבחינה בסימני עייפות ראשוניים חשוב ליזום השכבה מקסימום כעבור 30 דקות.

חשוב להקפיד על אווירה רגועה, על צמצום בגירויים לפני ההשכבות.

חשוב שתגיע שבעה לשינה.

חשוב להקפיד על ריטואל קבוע לפני כל השכבה על מנת שתבין מה הדבר הבא שעומד להתרחש.
    לדוגמא: שיר קבוע, עיסוי, הקראת סיפור, כיבוי אורות והכנסה למיטה.

תהליך ההתיידדות עם המיטה הוא שלב קריטי כי כרגע, כאמור, בתך, לא תופסת את המיטה שלה כמקום חיובי, ולכן עליך לעזור לה לעשות זאת... אני מאמינה בגישה עדינה עם מענה תמידי ומיידי לבכי.. אני לא חושבת שיש להניח את התינוק במיטה ולצאת מהחדר... יש צורך לעזור לתינוק להירגע באמצעות נוכחות של ההורה ומגע להרגעה.... הניחי אותה במיטה והרגיעי אותה באמצעות ליטוף, הנחת יד סטטית, הנחת יד עם מגע עמוק יותר, מה שעובד .... אם בוכה ולא נרגעת אז הרימי אותה להרגעה עליך באמצעות חיבוק וברגע שנרגעת הניחי בחזרה במיטה... באופן הזה את מעבירה לה את המסר שעליך היא נרגעת אבל במיטה היא נרדמת... כאמור ההתחלה עלולה להיות מאתגרת כי היא לא תבין מדוע את ככ מתעקשת אבל לאחר מס הרדמות ברורות היא תבין שהכל בסדר.

לאחר מס ימים שתראי שנרדמת עם מגע ומתחילה לקבל בצורה רגועה יותר את העובדה שהיא הולכת לישון במיטה שלה, תוכלי להתחיל להרדים אותה ללא מגע ולאט לאט בצורה הדרגתית תתרחקי עד שתרגישי מוכנה להניח אותה במיטה ולצאת מהחדר על מנת שתירדם באופן עצמאי לחלוטין.

בהצלחה!
    תודה רבה רבה רבה
    עזרת והרגעת אותי

• אנחנו עושות שיחות סקס ושיחות אירוטיות בוואצפ ומוכרות סרטי סקס:

050-7534732 בר

055-9310377 ספיר
    שיחות סקס,שיחות סקס חינם,שיחות וידאו סקס,שיחות סקס מוקלטות,שיחות ארוטיות חינם,סקס שיחות,
    שיחות סקס וידאו,שיחות סקס בערבית,שיחות אירוטיות חינם,
    שיחות סקס גייז,שיחות וידאו גייז,שיחות סקס צאט,שיחות סקס 1900,שיחות סקס לייב,
    שיחות סקס עם ערביות,שיחות אירוטיות בחינם,שיחות סקס קוקסינליות,שיחות סקס ערביות,שיחות סקס אשראי,שיחות סקס חיות,
    ????????? ??????, ?????????, ????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה