בת 10 חודשים מתקשה להירדם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    הבת שלי בת 10 חודשים מתקשה מאוד להירדם ביום. אנו מנסים לשים לב לסימני עייפות ומאכילים אותה לפני שמרדימים אותה אך כל הרדמה בבוקר ובצהריים מלווה בהמון בכי עד שלא מרימים אותה ומרגיעים אותה גם על הידיים לפעמים היא ממשיכה ממש לבכות , אם מנסים להחזיר למיטה בוכה שוב בכי קורע, עד שנרדמת זה לוקח בערך 20 דקות חצי שעה לפעמים אנו נשברים והיא נרדמת בידיים. ואז מתעוררת לאחר 40 דקות אך הרבה פעמים ישנה שעה ולא יותר מזה, גם בבוקר וגם בצהריים. בלילה הולכת לישון בסביבות 18.30 וזה הזמן היחידי שבו היא ישנה במיטה רגועה ללא בכי. היא קמה פעם אחת לאכול וחוזרת לישון.
    כבר אובדת עצות ולא יודעת איך להתמודד עם ההרדמות של היום , אשמח לעזרה בנושא הזה.
    תודה רבה !!!
5 תגובות
עמוד 1
  • שלום רונית!
    האם יש לך טקס שינה קבועה? האם את מורידה הילוך לקראת השינה?
    האם יש לך סדר יום? היא נמצאת אצלך או שבמסגרת במהלך היום?

האם ההתנהגות שלה היא חדשה או מוכר לך כבר?

אשמח לעזור לך ולקבל ממך תמונה רחבה יותר.
    קושי הרדמות יושבת על כמה וכמה פרטיים. אומנם האובדה שבלילה היא נרדמת טוב זה נקודה חיובית מאוד!

אם נח לך את יכולה לכתוב אליי מייל[email protected]
    אני מאמהת אישית מוסמכת ויועצת שינה

בהצלחה רבה וכל הכבוד למודעות שלך :)
  • שלום רונית!
    האם יש לך טקס שינה קבועה? האם את מורידה הילוך לקראת השינה?
    האם יש לך סדר יום? היא נמצאת אצלך או שבמסגרת במהלך היום?

האם ההתנהגות שלה היא חדשה או מוכר לך כבר?

אשמח לעזור לך ולקבל ממך תמונה רחבה יותר.
    קושי הרדמות יושבת על כמה וכמה פרטיים. אומנם האובדה שבלילה היא נרדמת טוב זה נקודה חיובית מאוד!

אם נח לך את יכולה לכתוב אליי מייל[email protected]
    אני מאמהת אישית מוסמכת ויועצת שינה

בהצלחה רבה וכל הכבוד למודעות שלך :)
    היי ותודה ענקית על התשובה.
    היא כרגע נמצאת בבית מכורח הנסיבות . עד לפני חודש הייתה נמצאת בגן ששם הורגלה להירדם בידיים שלהן, ולישון חצי שעת שינה כך שאני עדיין מנסה להחזיר אותה לשינה נורמלית והירדמות עצמאית, אך נדמה כי כל ההרדמות ביום נעשו סיוט וזו מלחמה מתישה ל 2 הצדדים. יש סדר יום ומשתדלים לעמוד בו. כאשר שמים אותה לישון היא לא מסכימה בשום צורה לשכב במיטה ונרגעת רק על הידיים שלנו, כאשר כמעט נרדמת אני מחזירה אותה למיטה, לפעמים היא נרדמת ויש פעמים שהיא שוב בוכה וצורחת. השינה שלה לא אורכת הרבה לפעמים זה חצי שעה ולפעמים שעה וחצי.
    בלילה היא הולכת לישון בסביבות 18.30 יש פעמים שקמה לאכול בקבוק ויש פעמים שלא. קמה סופית בסביבות 6 בבוקר.
  • היי ותודה ענקית על התשובה.
    היא כרגע נמצאת בבית מכורח הנסיבות . עד לפני חודש הייתה נמצאת בגן ששם הורגלה להירדם בידיים שלהן, ולישון חצי שעת שינה כך שאני עדיין מנסה להחזיר אותה לשינה נורמלית והירדמות עצמאית, אך נדמה כי כל ההרדמות ביום נעשו סיוט וזו מלחמה מתישה ל 2 הצדדים. יש סדר יום ומשתדלים לעמוד בו. כאשר שמים אותה לישון היא לא מסכימה בשום צורה לשכב במיטה ונרגעת רק על הידיים שלנו, כאשר כמעט נרדמת אני מחזירה אותה למיטה, לפעמים היא נרדמת ויש פעמים שהיא שוב בוכה וצורחת. השינה שלה לא אורכת הרבה לפעמים זה חצי שעה ולפעמים שעה וחצי.
    בלילה היא הולכת לישון בסביבות 18.30 יש פעמים שקמה לאכול בקבוק ויש פעמים שלא. קמה סופית בסביבות 6 בבוקר.
    זה התנהגות שהתחיל בעקבות הגן או גם את הית רגילה לעשות ככה? (האם ידוע לך למה התחילו להרדים אותה בצורה זו?)
    בשבת שהבת שלך היתה בבית, הית צריכה גם להרדים אותה כמו שבגן?
    בגיל שלה היא כבר יכולה להבדיל בין הורה לגננת ולהתגל לטיפול של כל אחד. השאלה אם זה דבר חדש בשבילך.
    כך הכבוד שאת משתדלת להצמד לסדר יום! שימי לב שבגיל שלה היא יכולה לישון פעם אחת ביום במקום שתים, בתנאי שיהיה שינה ארוכה.
    ויכול להיות שהשגרה והאקטיון בבית היא שונה מהגן, מה שגם צריך לקחת בחשבון לסדר יום שלה.

את צריכה להתאים סדר יום לגיל שלה. להתאים זמן ערות אידיאלי כדי שבתך תלך לישון כשהיא באמת עייפה וכדי שלא יקרא מצב שהי מגיע כרועה למיטה את צריכה לזהות את סימני ההעיפות שלה ולבנות טקס שינה להורדת הילוך כדי ש תוכל להירדם ברוגע.
    אם יש לך טקס שינה לקראת שינת לילה תעשי משהו דומה ואם לא חשוב שתבני טקס גם לקראת הלילה.
    וחשוב להיות עקבית בצורה שאת רוצה להרדים אותה. זה מצוין שאת מלמדת אותה הרדמות עצמאית. חשוב אך אם היא רגילה להירדם בידיים בנענעוים להרגיל אותה להדרגה ללכת לישון לבד במיטה.

הרדמות זה עולם שלם של נתונים.
    אם עדיין את מתקשה אני זמינה, לפעמים כדי לשנות הרגל ולהצליח להיות עקבית צריך תמיכה וידע וזה התפקיד שלי ולכל יועצת שינה!

בהצלחה רבה!
  • זה התנהגות שהתחיל בעקבות הגן או גם את הית רגילה לעשות ככה? (האם ידוע לך למה התחילו להרדים אותה בצורה זו?)
    בגיל שלה היא כבר יכולה להבדיל בין הורה לגננת ולהתגל לטיפול של כל אחד. השאלה אם זה דבר חדש בשבילך.
    כך הכבוד שאת משתדלת להצמד לסדר יום! שימי לב שבגיל שלה היא יכולה לישון פעם אחת ביום במקום שתים, בתנאי שיהיה שינה ארוכה.
    ויכול להיות שהשגרה והאקטיון בבית היא שונה מהגן, מה שגם צריך לקחת בחשבון לסדר יום שלה.

את צריכה להתאים סדר יום לגיל שלה. להתאים זמן ערות אידיאלי כדי שבתך תלך לישון כשהיא באמת עייפה וכדי שלא יקרא מצב שהי מגיע כרועה למיטה את צריכה לזהות את סימני ההעיפות שלה ולבנות טקס שינה להורדת הילוך כדי ש תוכל להירדם ברוגע.
    אם יש לך טקס שינה לקראת שינת לילה תעשי משהו דומה ואם לא חשוב שתבני טקס גם לקראת הלילה.
    וחשוב להיות עקבית בצורה שאת רוצה להרדים אותה. זה מצוין שאת מלמדת אותה הרדמות עצמאית. חשוב אך אם היא רגילה להירדם בידיים בנענעוים להרגיל אותה להדרגה ללכת לישון לבד במיטה.

אם עדיין את מתקשה אני זמינה, לפעמים כדי לשנות הרגל ולהצליח להיות עקבית צריך תמיכה וידע וזה התפקיד שלי ולכל יועצת שינה!

בהצלחה רבה!
    היי חנה, פורום זה מנוהל על ידי ולכן אני מבקשת שלא להעלות תשובות. תודה.
  • זה התנהגות שהתחיל בעקבות הגן או גם את הית רגילה לעשות ככה? (האם ידוע לך למה התחילו להרדים אותה בצורה זו?)

בהצלחה רבה!
    היי חנה, פורום זה מנוהל על ידי ולכן אני מבקשת שלא להעלות תשובות.

תודה

דנה קרסיס.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה