שאיבת זקיקים ריקים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    בת 38.8 , עברתי שאיבה עם 0 ביציות.
    רציתי לדעת האם מישהי שטופלה ב- IVF בעבר עברה שאיבה ללא ביציות ובסוף, בטיפולים אחרים כן הצליחה להיקלט?
8 תגובות
עמוד 1
  • וכמה זקיקים היו לך?
  • וכמה זקיקים היו לך?
    2 זקיקים
  • 2 זקיקים
    בדיוק מה שאני עברתי... איפה את עושה את הטיפולים?
  • בדיוק מה שאני עברתי... איפה את עושה את הטיפולים?
    טיפול ראשון בתל השומר, טיפול שני באסותא.
    מאוד מסקרן אותי אם מישהי הצליחה להרות במקרה כזה.
  • וכמה זקיקים היו לך?
    שלום לך,
    אני בת 35 עם רזרבה שחלתית נמוכה. בטיפול הראשון שאבו ביצית אחת ועשו החזרה, אך לא נקלט. בטיפול ה2 וה3 היה זקיק אחד אך לצערי לא הייתה ביצית:(
    כרגע אני בטיפול 4. החלטנו אני והרופא לעשות הזרעה מכיוון שלא אוכל לעמוד בעוד בשורה שאין ביצית. מנסה את מזלי...
    מאחלת לך הצלחה רבה!
  • טיפול ראשון בתל השומר, טיפול שני באסותא.
    מאוד מסקרן אותי אם מישהי הצליחה להרות במקרה כזה.
    אפשרי גם עם 1 תמשיכי לנסות ואל תתייאשי
  • אני עשיתי שאיבה היום של זקיק 1, לצערי היה ריק...אבל לא מתייאשת למרות שמאוד קשה לעבור שוב את סדרת ההזרקות הקשה והמתסכלת
  • אני עשיתי שאיבה היום של זקיק 1, לצערי היה ריק...אבל לא מתייאשת למרות שמאוד קשה לעבור שוב את סדרת ההזרקות הקשה והמתסכלת
    היי... למה את עוברת הזרקות אם יש לך רק זקיק אחד?
    אני שואלת כי אני ממש באותו מצב.
    כשהרופא ראה שעם כל ההזרקות יש לי רק זקיק אחד, ביטל לי את הטיפול באותו סבב והלכנו על סבב טבעי.
    לצערי באותו סבב היה זקיק ריק.
    מנסים שוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה