צירים כל 5-8 דקות לדקה , דקה וחצי כבר כל היום - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    אני בשבוע 37+ 4 התחילו לי צירים אתמול לפנות בוקר ( יום שני ) פעם בכמה שעות
    היום בבוקר ( יום שלישי ) משעה 5 בבוקר צירים כל רבע שעה בערך למשך 40 שניות.
    הייתי אצל הרופא והיא אמרה שזה יכול להיות ככה גם כמה ימים ויכול להיות גם יום אחד.
    משעה 14:00 הצירים ממשיכים לפעמים על לפי השעון כל 7 דקות למשך בין דקה ל דקה וחצי ולפעמים פתאום רבע שעה כלום או פתאום רצף שכל 4 דקות .
    ניסיתי אמבטיה ניסיתי ללכת ניסיתי כדור פיזיו כלום לא עוזר אני ככה עד עכשיו (יום שלישי 23:00)
    זה הריון ראשון שלי
    לא יודעת אם ללכת למיון או לחכות שזה יהיה יותר סדיר או צירים יותר קרובים מה אתן אומרות ?
3 תגובות
עמוד 1
  • אני הייתי הולכת -יש להם [במיון יולדות] אפשרות לעזור במיוחד אם את סובלת -כי אין כזו מצווה לסבול....[: חוץ מזה הם יכולים גם להרגיע אותך...
  • מקווה שכבר הלכת ושאת כבר אחרי. אני חיכיתי בבית בלידה הראשונה והגעתי לבית חולים עם פתיחה מלאה, צירי לחץ וכאבי תופת (בלי אפידורל...). המצב לא היה רחוק מללדת בחדר ההמתנה...
    שיהיה בשעה טובה!

אמא באמריקה
    מחברת הספר "חופשת לידה" שזמין עכשיו לרכישה גם באמזון:
    https://www.amazon.com/%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%94-Hebrew-%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%9C-%D7%A9%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%91%D7%A8%D7%92/dp/B083XX421Z

• מקווה שהלכת, עדיף ללכת פעמיים שלוש על כלום - אמנם נשמע שאת בשלב לטנטי ולא לידה פעילה אבל זה יכול להשתנות מאד מהר. בהצלחה !!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה