לאחר גרידה שבוע 18 עזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום. שמי נטלי.
    אני חזרתי היום הביתה אחרי יומיים של סיוט וקושי . עברתי גרידה בשבוע 18 בבית חולים הדסה הר הצופים. העדפתי גרידה מאשר לידה שקטה כי נפשית לא הייתי עומדת בזה.
    אחרי כל כך הרבה שנים שחיכיתי להריון הזה ועוד הכל קרה טבעי בלי טיפולים בגיל 43 (שנים שעברתי הרבה טיפולי ivf). זה היה כאילו נס....
    אבל אז הנס הפך להלם,כי מגיעה הבשורה שאין אפשרות להמשיך את ההריון יותר וכל האושר נזרק לפח ובמקום בא עצב וסבל נפשי.
    אני כמה שעות בבית ולא מצליחה להפסיק את הדמעות.
    אני רוצה להיות לבד...לא מצליחה לשתף את הקרובים. מעין הרגשה שלא באמת מבינים ועדיף לבד ככה אני יכולה לבכות.
    יש לי 2 ילדות גדולות שעוד מעט יחזרו הביתה ואצטרך לספר להן מה קרה...שאמא מפורקת ועצובה ורוצה רק לבכות.
    איך עוברים את זה ?
    איך מתמודדים?
    זקוקה לעזרה, לעצה למשהו....

תודה מראש
1 תגובות
עמוד 1
  • זה קשה אין ספק בכלל.
    אני עברתי לידה שקטה בשבוע 27 העוברית היתה ללא דופק.
    התנחמתי מאוד שהיה לי למי לחזור והבן שלי שהיה אז בן שלוש חיכה לי.
    פחדתי להתרסק נפשית אבל נתתי לעצמי הבטחה שזה לא יקרה ויש לי בשביל מה להמשיך.חזרתי לעבודה אחרי שבוע.
    עברו מאז כמעט 6 שנים,הבאתי לעולם עוד 2 בנות והריונות לא קלים.
    אני עדיין חושבת עליה והיא תמיד תשאר בליבי.
    תרימי את הראש אני יודעת שזה מאוד קשה אבל ממשיכים
    כי יש לך עוד ילדים.
    שולחת לך חיבוק ענק.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה