לקחתי פוסטינור שעה לאחר המקרה ועכשיו המחזור מאחר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אז ב26 למאי זה קרה ושעה לאחר מכן לקחתי פוסטינור
    היה רשום שככל שלוקחים את הפוסטינור קרוב למועד ככה היעילות שלו גבוהה מאוד
    וכתוצאה מהפוסטינור גם היו דימומים אז חשבתי שזה עבד ...
    החודש האחרון שקיבלתי מחזור היה ב 17-23 למאי
    לקחתי פוסטינור ב26

עבר כבר חודש ואיחר לי המחזור לפני כיומיים עשיתי בדיקת הריון יצאה שלילית אבל אני מרגישה בחילות ויש לי רגישות בשדיים
    היום המחזור מאחר בשמונה ימים ואני לא יודעת מה לעשות
    אעשה עוד בדיקת הריון מחר בבוקר וחשוב לציין שערכתי את הבדיקת הריון בהתאם להוראות כמה ימים לאחר האיחור במחזור ...
    מה לעשות ? והאם ערכתי את הבדיקת הריון בזמן הנכון ? והאם לחץ יכול להשפיע על האיחור ההקשר שלי כי יש לי גם בחילות והקאתי אפילו פעם אחת
    אבל זה מרגיש לי כאילו זה סותר אחד את השניה כי לקחתי את הגלולה שעה לאחר היחסים וזה אמור להיות בסדר ...
    בבקשה תענו לי ותודה למי שיענה
2 תגובות
עמוד 1
  • הכי טוב שתעשי בדיקת הריון בדם.
    ככה לא יהיו לך ספקות.
    בהצלחה
  • בעלי ואני שכחנו גלולה וקיימנו יחסים. יום אחר כך לקחנו פוסטינור, וכשנזכרתי לקחתי גם את הגלולה הנוספת. אני כבר ביום החמישי של הגלולות האחרונות בחבילה ועוד לא קיבלתי. האם אני ממשיכה עם הגלולות כרגיל ונכנסת לעוד חודש ללא מחזור?
    תודה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה