שק ללא עובר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    לפני שבוע וחצי הייתי אצל הרופא שאמר לי שאני בהריון, ראה שק הריון ושלח אותי לעשות בדיקת בטא, התוצאה הייתה בערך 2500.
    היום לאחר שבוע וחצי אני אמורה להיות בשבוע 6 ו4 ימים, הלכתי לרופא שאמר לי שהוא רואה 2 שקים, אך ששניהם ריקים, לא עובר וללא שק חלמון
    עשיתי היום בדיקת בטא נוספת, תוצאה 47 אלף
    המליץ לי לחזור אליו עוד שבוע, ושאם נראה שאין שינוי אז נעשה הפלה
    האם יש תקווה? כי הבדיקת בטא נראית אופטימית נראה שהמס' גדל מאוד.. אבל מצד שני גם פתאום יש 2 שקים...
    עצובה מאוד ולא יודעת מה לעשות :(
2 תגובות
עמוד 1
  • יכול להיות שהיה לך ביוץ מאוחר... גם אצלי ראו רק שק בשבוע 6. הרופאה אמרה לחזור כעבור שבועיים והכל היה תקין.
    מקווה שתתבשרי בבשורות טובות
  • נראה שהבטא תקין ויתכן שפשוט עדיין לא רואים בשבוע 6. 2 שקים זה תאומים אבל יתכן שרק שק אחד יתפתח. אבל אחרי שבוע 7-8 הכל יהיה יותר ברור. בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה