דימום בשבוע 4 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    חוויתי 2 הפלות ברצף בשלבים מוקדמים (שבוע 6 בערך) בהריון השלישי ישר אחרי הדימום קיבלתי נרות ובזכות זה הצלחתי להחזיק את ההריון ונולד לי בן.
    עכשיו, שנה וחצי אחרי גיליתי שאני בהריון.. אבל שוב דימומים רק שהפעם הדימומים התחילו משבוע 4 שאי אפשר לתת עוד תמיכה כי לא רואים עוד שק.
    הדימומים הם ללא הפסקה אבל לא ברמה של הפלה כמו שהיה לי בעבר.
    מישהי במקרה עברה מקרה כזה שבו יש דימומים בשלב כזה מוקדם ועדיין ראו הריון תקין?
    רופאת הנשים אמרה לי ללכת יום ראשון לאולטרסאונד ואם יהיה שק נתחיל באותו טיפול כמו הריון קודם.
1 תגובות
עמוד 1
  • סליחה על העיכוב בתשובה, היום יום ראשון ואני מקווה שיש לך בשורות טובות. לפעמים יש דימומים של השרשה שאינם הפלה כך שאני מקווה שהכל בסדר ותתחילי לקבל טיפול. בהצלחה !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה