הפרשות חומות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, עמדתי לעבור הזרעה (רביעית) והזרקתי גונאל אף כמה ימים, ביטלו לי את ההזרעה כי הגבתי יותר מדי חזק להורמונים ופחדו מריבוי עוברים, אבל שכבנו בכל זאת סביב הביוץ.
    5 ימים אחרי מועד הביוץ היה לי דימום רגעי ומאז כבר 5 ימים שיש לי הפרשות חומות בניגוב שלא מתחזקות בכלל, אפילו הפסיקו לכמה שעות. המחזור אמור להגיע רק עוד 4 ימים..
    מה זה יכול להיות?
8 תגובות
עמוד 1
  • יכול להיות דימום השתרשות, או מחזור שהקדים. תמתיני עוד כמה ימים ותעשי בדיקה ביתית
  • ההמתנה זה החלק הכי קשה ???
  • היי. חודשיים קודמים היה לי ככה. שבוע בדיוק אחרי הביוץ הפרשות שהתחילו מעטות וחומות והפכו להיות רבות יותר ואדומות, עד שהגיעה הווסת.
    החודש התחילו שוב הפרשות כשבוע אחרי הביוץ, אך הפעם הן לא התחזקו ואתמול, כ-11 יום אחרי הביוץ המשוער בדיקת הריון הראתה שני פסים (כמובן שהפס השני עדיין מאוד חלש).
    ככה....שכל עוד הדימום לא מתחזק יש סיכוי שזהו דימום השתרשות ויש תקווה.
    מחזיקה לך אצבעות.
  • היי. חודשיים קודמים היה לי ככה. שבוע בדיוק אחרי הביוץ הפרשות שהתחילו מעטות וחומות והפכו להיות רבות יותר ואדומות, עד שהגיעה הווסת.
    החודש התחילו שוב הפרשות כשבוע אחרי הביוץ, אך הפעם הן לא התחזקו ואתמול, כ-11 יום אחרי הביוץ המשוער בדיקת הריון הראתה שני פסים (כמובן שהפס השני עדיין מאוד חלש).
    ככה....שכל עוד הדימום לא מתחזק יש סיכוי שזהו דימום השתרשות ויש תקווה.
    מחזיקה לך אצבעות.
    בשעה טובה!!!
    תודה!! זה מעודד ממש!!
    בנתיים ההפרשות הפסיקו לגמרי בתקווה שהן לא יחזרו..
  • טוב אז המחזור עוד לא הגיע, איחור של 6 ימים..
    עשיתי שלשום בדיקת הריון ביתית ויצא שלילי לגמרי..
  • בשעה טובה!!!
    תודה!! זה מעודד ממש!!
    בנתיים ההפרשות הפסיקו לגמרי בתקווה שהן לא יחזרו..
    הי. אז את בהריון?
  • הי. הפסקתי לפני חודשיים גלולות, והמחזור שלי סדיר 28 יום. ופתאום היום שזה יום 24-25 אני לא רואה הפרשות, רק כשאני מנגבת רואים הפרשה קצת חומה אדמדמה. יכול להיות שיחזור הקדים? גם קיימתי יחסים אמש. יכול להיות שזה נתן פוש? מנסים להכנס להריון. ביוץ היה ב 5.9.20 תודה על התגובות מראש
  • הי. הפסקתי לפני חודשיים גלולות, והמחזור שלי סדיר 28 יום. ופתאום היום שזה יום 24-25 אני לא רואה הפרשות, רק כשאני מנגבת רואים הפרשה קצת חומה אדמדמה. יכול להיות שיחזור הקדים? גם קיימתי יחסים אמש. יכול להיות שזה נתן פוש? מנסים להכנס להריון. ביוץ היה ב 5.9.20 תודה על התגובות מראש
    היי יולי גם אני חודש 6 הפסקתי גלולות וכל חודש מקווה שזה שזה אם אפשר לשאול קרה לך אולי דימום שנמשך יום והפסיק?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה