הפרשות חומות - הריון ולידה

• היי, עמדתי לעבור הזרעה (רביעית) והזרקתי גונאל אף כמה ימים, ביטלו לי את ההזרעה כי הגבתי יותר מדי חזק להורמונים ופחדו מריבוי עוברים, אבל שכבנו בכל זאת סביב הביוץ.
    5 ימים אחרי מועד הביוץ היה לי דימום רגעי ומאז כבר 5 ימים שיש לי הפרשות חומות בניגוב שלא מתחזקות בכלל, אפילו הפסיקו לכמה שעות. המחזור אמור להגיע רק עוד 4 ימים..
    מה זה יכול להיות?
5 תגובות
עמוד 1
  • יכול להיות דימום השתרשות, או מחזור שהקדים. תמתיני עוד כמה ימים ותעשי בדיקה ביתית
  • ההמתנה זה החלק הכי קשה ???
  • היי. חודשיים קודמים היה לי ככה. שבוע בדיוק אחרי הביוץ הפרשות שהתחילו מעטות וחומות והפכו להיות רבות יותר ואדומות, עד שהגיעה הווסת.
    החודש התחילו שוב הפרשות כשבוע אחרי הביוץ, אך הפעם הן לא התחזקו ואתמול, כ-11 יום אחרי הביוץ המשוער בדיקת הריון הראתה שני פסים (כמובן שהפס השני עדיין מאוד חלש).
    ככה....שכל עוד הדימום לא מתחזק יש סיכוי שזהו דימום השתרשות ויש תקווה.
    מחזיקה לך אצבעות.
  • היי. חודשיים קודמים היה לי ככה. שבוע בדיוק אחרי הביוץ הפרשות שהתחילו מעטות וחומות והפכו להיות רבות יותר ואדומות, עד שהגיעה הווסת.
    החודש התחילו שוב הפרשות כשבוע אחרי הביוץ, אך הפעם הן לא התחזקו ואתמול, כ-11 יום אחרי הביוץ המשוער בדיקת הריון הראתה שני פסים (כמובן שהפס השני עדיין מאוד חלש).
    ככה....שכל עוד הדימום לא מתחזק יש סיכוי שזהו דימום השתרשות ויש תקווה.
    מחזיקה לך אצבעות.
    בשעה טובה!!!
    תודה!! זה מעודד ממש!!
    בנתיים ההפרשות הפסיקו לגמרי בתקווה שהן לא יחזרו..
  • טוב אז המחזור עוד לא הגיע, איחור של 6 ימים..
    עשיתי שלשום בדיקת הריון ביתית ויצא שלילי לגמרי..
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות