דימום השתרשות? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, הייתי כביכול אמורה לקבל מחזור היום(2.8), אבל "הקדים" לי וקיבלתי ברביעי אחהצ(29.7)
    לא היו כמעט בכלל הכתמות על הפד! לא הייתה גם הרגשה של מחזור בכלל לא נזילות ולא כלום.
    רק בזמן ניגוב היו ביומיים הראשונים דימום ורוד בהיר ולאחר מיכן משישי אחהצ עד היום אחהצ היו הפרשות חומות רק בניגוב! והכתמות ממש ממש קלות בפד שלא רואים כמעט.
    אני אחרי הפסקות גלולות , הפסקתי בחודש יוני ומנסים להיכנס להריון . עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי , ראיתי באינטרנט שאומרים לא לעשות עדיין בדיקה ומומלץ לחכות . מה עושים??
37 תגובות
עמוד 1
  • אני באותו מצב כמו שלך צריך לחכות לפחות שבוע במידה וזה השתרשות ואז לעשות בדיקה ביתית
  • אני באותו מצב כמו שלך צריך לחכות לפחות שבוע במידה וזה השתרשות ואז לעשות בדיקה ביתית
    אמן תוצאה חיובית לשתינו!!
    התלוו גם לזה כאבים בבטן תחתונה וקצת עקצוצים,וגם בימים האחרונים יותר שתן מברגיל.
    מקווה לתוצאה חיובית!
  • ממש כמוני זה בעצם היה אמור להיות המחזור הראשון אחרי הגלולות?
  • ממש כמוני זה בעצם היה אמור להיות המחזור הראשון אחרי הגלולות?
    לא זה המחזור השני לאחר הגלולות
    המחזור הראשון היה מחזור רגיל עם דם ,נזילות והכל וזה עכשיו השני שלא הורגש כמעט בכלל
  • וואי גם אצלי כאילו אותו דבר כאבים בבטן התחתונה ועקצוצים זה ממש לא דומה לכאבי המחזור או לתסמיני המחזור מרגיש לי שונה בעז"ה תוצאה חיובית לשנינו אמן ואמן !!!!
    איזה כיף שיש עוד מישהי כמוני להתייעץ שחווה את מה שאני גם
    תעדכני
  • וואי גם אצלי כאילו אותו דבר כאבים בבטן התחתונה ועקצוצים זה ממש לא דומה לכאבי המחזור או לתסמיני המחזור מרגיש לי שונה בעז"ה תוצאה חיובית לשנינו אמן ואמן !!!!
    איזה כיף שיש עוד מישהי כמוני להתייעץ שחווה את מה שאני גם
    תעדכני
    בעזרת השם תוצאה חיובית לשתינו!!
    תעדכני גם ! :)
  • ??
  • ברור:)
  • ספוש מה איתך הפסיקו ההפרשות ??
  • ספוש מה איתך הפסיקו ההפרשות ??
    ההכתמות הפסיקו לגמרי אתמול גם בניגוב אין כלום.
    היום בדקתי שוב את הבדיקה שנעשתה אתמול (אחרי 2 דקות בערך התייאשתי ושמתי בפח)שיצאה שלילית. וראיתי פס ממש חלש.. שמחתי מאוד אבל ראיתי באינטרנט שרשום שלא להסתכל על הבדיקה אחרי שעה כי התוצאה לא אמינה. אבל יש לי די הרבה בחילות וסחרחורות..שזה די מוזר, אבל מבאס.. ומעדיפה לא לחשוב על זה :(
    מה אצלך?
  • וואי חיימ זה סימן טוב זכרי מה אני אומרת!!!! יש לך קטן או קטנטנה בבטן את עדיין לא יכולה לראות בבדיקה אמרתי לך אני גם הפסיק לי ההפרשות תגידי חיימ רציתי לשאול אותך ביומיים הראשונים הדימום שהיה לך כמה פדים התמלא לך? לי סה"כ בקושי 3 פדים וזה היה לי חום ורק אחרי זה ורודות
  • וואי חיימ זה סימן טוב זכרי מה אני אומרת!!!! יש לך קטן או קטנטנה בבטן את עדיין לא יכולה לראות בבדיקה אמרתי לך אני גם הפסיק לי ההפרשות תגידי חיימ רציתי לשאול אותך ביומיים הראשונים הדימום שהיה לך כמה פדים התמלא לך? לי סה"כ בקושי 3 פדים וזה היה לי חום ורק אחרי זה ורודות
    אני לא רוצה להתבאס אז אני פשוט שוכחת מי זה, ויהיה מה שיהיה. כי אומרים לא להסתכל אחרי שעה אבל מוזר שבעבר כשבדקתי לא הופיע אחרי יום עוד פס.. אבל לכי תדעי פשוט מעדיפה לא להשלות את עצמי יותר מידי..
    ולי הופיעו רק בניגוב הפרשות ורודת בהירות מאוד וממש הכתמות קטנות כאלה על הפדים ולאחר מיכן הפרשות חומות. ובכיף אם לא הייתי מחליפה בכלל הייתי יכולה להישאר עם אותו פד כל הימים האלה
  • בדיוק זה דימום מוזר בא ונעלם לא כמו מחזור
    אני חוששת לעשות בדיקה שזה מוקדם נחכה ונראה
  • בדיוק זה דימום מוזר בא ונעלם לא כמו מחזור
    אני חוששת לעשות בדיקה שזה מוקדם נחכה ונראה
    אני כבר לא מנסה את הבדיקות יותר חחחח ..
    אחרי שראיתי באינטרנט שרשום לא לראות אחרי 10 דקות כי זה כבר לא רלוונטי, ואני בדקתי יום אחרי את הבדיקה וראיתי פס אפילו שזה די מוזר כי לדעתי בהיגיון שלי לא יכול להופיע פתאום פס סתם ככה, וגם בעבר כשעשיתי בדיקות לא הופיע פס יום אחרי.. עשיתי שוב בדיקה והופיע פס שקוף שכמעט לא רואים.. אז פשוט ממשיכים לעבוד על זה , וכשזה יהיה צריך להגיע זה יגיע
  • גם אני מבדיקות שעשיתי אף פעם לא ראיתי גם יומיים למחרת פס נוסף עשית 2 בדיקות וגם בבדיקה השנייה ראית פס חלש ברוך השם פס זה פס !!!! גם זה כתוב על המארז בעז"ה יתחזק !!!
  • אני גם באותו מצב כמוכן! לפני שבוע היה לי דימום קטנטן ואז הפרשות חומות 4 ימים שנעלמו לגמרי כבר, הייתי אמורה לקבל היום מחזור אבל בנתיים אין זכר..
    יאללה הלוואי וזה זה!!
  • אני גם באותו מצב כמוכן! לפני שבוע היה לי דימום קטנטן ואז הפרשות חומות 4 ימים שנעלמו לגמרי כבר, הייתי אמורה לקבל היום מחזור אבל בנתיים אין זכר..
    יאללה הלוואי וזה זה!!
    וואי הלוואי לשתיכן!!!!
    אני כבר לא מפתחת ציפיות החודש הזה,
    פשוט ממשיכים לעבוד על זה,ואם ימשיכו תסמינים בשבועיים הקרובים אני אעשה עוד בדיקה :)
  • בנות הפרשות לבנות חלביות זה לפני ביוץ?
  • יש למישהי ניסיון עם מקלוני ביוץ ??
  • יש למישהי ניסיון עם מקלוני ביוץ ??
    אני מנסה אבל זה סתם שטויות, עשיתי בימים האחרונים כשהביוץ כביכול היום ואני מרגישה אותו לגמרי! שלשום בדקתי זה עשה לי פס שני חלש אתמול זה לא עשה פס שני בכלל ופשוט העדפתי לא להמשיך חח, פשוט תלכי לפי תחושות בטן שלך ולפי כאבים והרגשות
  • אני מנסה אבל זה סתם שטויות, עשיתי בימים האחרונים כשהביוץ כביכול היום ואני מרגישה אותו לגמרי! שלשום בדקתי זה עשה לי פס שני חלש אתמול זה לא עשה פס שני בכלל ופשוט העדפתי לא להמשיך חח, פשוט תלכי לפי תחושות בטן שלך ולפי כאבים והרגשות
    בא לי כבר שנצליח
    חלק אומרים לפי ההפרשות אם שקופות ונמתחות והבדיקות ביוץ האלה חשבתי לנסות זה מבלבל ממש
    תגידי ספוש כמה ימים יש לך מחזור מאז שהפסקת גלולות כמה זמן נמשך אצלך ?
  • בא לי כבר שנצליח
    חלק אומרים לפי ההפרשות אם שקופות ונמתחות והבדיקות ביוץ האלה חשבתי לנסות זה מבלבל ממש
    תגידי ספוש כמה ימים יש לך מחזור מאז שהפסקת גלולות כמה זמן נמשך אצלך ?
    אני אישית הורדתי את האפליקציה לוח השנה שלי את מחשבת מתי בערך את אמורה לבייץ..
    ובכללי אומרים שצריך לנסות מהיום ה9 למחזור עד היום 9 יום כן יום לא כדי לקלוע.
    ותזרמי עם מה שיהיה! לא לחשוב על זה יותר מידי ולהיות אופטימית.. פשוט לזרום זה הקטע.
    ובינתיים בין 3 ל4 ימים גג 5 ימים.. אבל בכללי גם לפני הגלולות גם בזמן הגלולות וגם עכשיו המחזור שלי היה ונשאר קצר ולא מאסיבי
  • אני אישית הורדתי את האפליקציה לוח השנה שלי את מחשבת מתי בערך את אמורה לבייץ..
    ובכללי אומרים שצריך לנסות מהיום ה9 למחזור עד היום 9 יום כן יום לא כדי לקלוע.
    ותזרמי עם מה שיהיה! לא לחשוב על זה יותר מידי ולהיות אופטימית.. פשוט לזרום זה הקטע.
    ובינתיים בין 3 ל4 ימים גג 5 ימים.. אבל בכללי גם לפני הגלולות גם בזמן הגלולות וגם עכשיו המחזור שלי היה ונשאר קצר ולא מאסיבי
    אני אוריד את האפליקציה אנסה אותה וננסה מהיום ה9 למחזור כמו שכתבת בקשר לימי המחזור גם שלי לא מאסיבי מידי אז הרגעת אותי קצת
    בעז"ה נצליח
    כמו שכתבת פחות לחשוב וזה יבוא בעז"ה אמן
  • לא זה המחזור השני לאחר הגלולות
    המחזור הראשון היה מחזור רגיל עם דם ,נזילות והכל וזה עכשיו השני שלא הורגש כמעט בכלל
    אצלי עכשיו אותו דבר
  • אצלי עכשיו אותו דבר
    מה אותו דבר ? דימום חלש? גם את אחרי הפסקת גלולות ?
  • בנות שאלה דחופה דחופה אני ממש בלחץ עשיתי בדיקת הריון ביתית של כללית מישהי רכשה בדיקה מכללית וקרה לה מה שקרה לי ??
    עשיתי אתה הבדיקה בבוקר היום ויש פס חלשלוש מטושטש נורא
    קו הבקרה כהה והחלון השני מופיע הקו המטושטש האם זה קרה למישהי ??? הבדיקות האלה של כללית האם בחלון השני זה גם מראה אמור להראות סימן מטושטש וקשור לבקרה ? מעולם לא קרה לי דבר כזה והשתמשתי כבר בבדיקות שלהם ואני ממש בלחץ לא רוצה להתאכזב מישהי פליז קרה לה ???
  • אני חושבת שזה הפס שאמור להתמלא בצבע
  • בא לי כבר פס ברור וחד משמעי
  • בא לי כבר פס ברור וחד משמעי
    מה בסוף?? אני סקרנית ממש
  • לא רוצה לאכזב אבל לי 3 פעמים יצא חיובי .. פס חלש מאוד וקיבלתי מחזור אחרי כמה ימים :( אני כבר התיאשתי לא מאמינה בבדיקות שתן .
    ואנע אותו דבר כמוכן .. אני שבוע לאחר ביוץ ושבוע לפני מחזור אתמול אחרי קיום יחסים שניה אחרי היה לי דימום חלש וורוד אחרי כמה דק זה התחלש ונעלם . היום אין זכר לזה . מקווה מאוד שזה השתרשרות אני אחרי שלושה לידות אף פעם לא היה לי דימום השתרשרות . אז אני לא יודעת אם זה זה
  • לא רוצה לאכזב אבל לי 3 פעמים יצא חיובי .. פס חלש מאוד וקיבלתי מחזור אחרי כמה ימים :( אני כבר התיאשתי לא מאמינה בבדיקות שתן .
    ואנע אותו דבר כמוכן .. אני שבוע לאחר ביוץ ושבוע לפני מחזור אתמול אחרי קיום יחסים שניה אחרי היה לי דימום חלש וורוד אחרי כמה דק זה התחלש ונעלם . היום אין זכר לזה . מקווה מאוד שזה השתרשרות אני אחרי שלושה לידות אף פעם לא היה לי דימום השתרשרות . אז אני לא יודעת אם זה זה
    מה בסוף אחרי הדם הורוד? גם לי זה קרה אתמול ?
  • 4 ימים בניגוף ורוד חלש מאוד ויש בחילות שחרחורת
    עשיתי בדיקה היום יוצא שלילי
    לא יודעת ממש מוזר מאוד תעזרו לי מנ לעשות?
  • כמה ימים ורוד ו גם פיפי
    והיום צריכה לקבל מחזור אין שום מחזור
    מה עלי לעשות
  • כמה ימים יש דימום ורוד חלש וגם פיפי ונעלם
    היום צריכה לקבל מחזור מה עלי לעשות ??
  • סליחה כותבת פעם שלישית
    כמה ימים עושה דימום ורוד חלש גם פיפי ונעלם
    היום צריכה לקבל מחזור ולא קיבלתי
    מה עלי לעשות ???
  • סליחה כותבת פעם שלישית
    כמה ימים עושה דימום ורוד חלש גם פיפי ונעלם
    היום צריכה לקבל מחזור ולא קיבלתי
    מה עלי לעשות ???
    כם אני באותו מצב מה יצא לך בסוף?
  • היי בנות, אשמח מאד לתגובתכן :)
    בת 30, ללא ילדים.
    נטלתי גלולות בערך חצי שנה ובתחילת דצמבר הפסקתי (התחתנתי בעה) לאחר מס ימים קיבלתי ווסת (6.12). היום אני כבר בשלושה ימי איחור.
    הייתה לי בתחילת השבוע מעין הפרשה דמית קטנה בניגוב ומאז לא היה כלום.
    אין לי שום תסמינים קדם ווסתיים ומצד שאני אין ווסת.
    עשיתי 2 בדיקות הריון ביתיות, אחת בסוף שבוע שעבר (שכנראה בוצעה מוקדם מידי) ואחת היום בבוקר, שתיהן יצאו שליליות.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה