בדיקות דפ פרופיל הורמונלי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום אני בת 28 נשואה יש לי תאומים בן ובת אחרי הריון טבעי , מחזור סדיר בדרך כלל אורך המחזור 26 ימים , קיבלתי מחזור בזמן ב2/8 סיימתי את המחזור שנמשך כרגיל 4 ימים ( 5/8 היה יום אחרון במחזור) התחילו לי הפרשות חומות מתאריך 13/8 שהמשיכו כמחזור נוסף שהתחיל יום אחרי (14/8 יום ראשון במחזור דימום רגיל של מחזור, פעם ראשונה בחיים אני מקבלת מחזור פעמיים בשבועיים )ועדיין אני במחזור , קבעתי תור שהיה אתמול אצל רופאת נשים שבדקה אותי ואגינאלית ובדיקת אולטרסאונד והכל היה תקין , וביקשה ממני לבצע היום בדיקות דם פרופיל הורמונלי( יום רביעי למחזור) , ה- FSh יצא מאוד גבוה ממה יכול זה לנבוע ???
    מצ״ב תוצאות הבדיקה
    Bhcg 0
    ESTRADIOL (E-2) 39.1
    pgml PROGESTERONE 0.58 ngmL
    LH 7.0 IUL
    FSH 21.28 IUL
    PROLACTIN 14.04 ngmL
    TESTOSTERONE- TOTAL 0.21ngmL
    TSH 1.14 uIUml
    T4-FREE 14.52 pmolL
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה