האכלה מבקבוק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,
    הקטנצ'יק שלי בן חודש ואוכל תמ"ל מבקבוק מההתחלה (לא הנקתי מסיבות שונות).
    תוך כדי האכלה עצמה (לא בכל האכלה אבל ברובן), הוא יורק החוצה כמות די גדולה של חלב.
    אני מקפידה שהבקבוק יהיה במצב מאוזן (מקביל לרצפה), הפטמה לא מלאה עד הסוף בחלב, מקפידה שהוא יהיה במנח של כמעט ישיבה.
    ניסיתי בקבוקים גם של אוונט וגם של מאמ, וגם תמל מסוגים שונים וגודל הפטמה הוא 1. וכמו כן ניסיתי להוציא מעט או להכניס יותר פנימה את הפיטמה.
    למרות כל זה הוא ממשיך לירוק את החלב החוצה (ברמה שחיתול הטטרה ממש רטוב בסוף הארוחה).
    יש רעיונות/עצות איך לעזור עם זה?
1 תגובות
עמוד 1

• דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בכתיבה והזנת תוכן, לפניות אפשר לשלוח לי הודעת וואצפ 058-7338281 מתן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה