דימום במהלך הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, לפני שבועיים בערך גיליתח שאני בהריון (בדיקה ביתית ובטא חיובית)
    השבוע הלכתי לרופא שראה שק הריון בלי עובר, אמר שזה תקין בינתיים כי אני רק בשבוע 5..
    יום למחרת היה לי כאב חד בבטן, ואחרי חצי יום בערך התחיל דימום (בהתחלה רק דימום חום כזה ולאחר מכן דימום כמו מחזור..)
    הלכתי שוב לרופא שבדק וראה ששק ההריון עדיין שם והוא אמר לי שזה נקרא הפלה מאיימת-שלא בטוח שזאת הפלה וצריך לבוא עוד שבוע לראות אם עדיין יש שק הריון ואם יש דופק.. הרופא אמר שהןא ראה הרבה מקרים שיש דימום ועדיין ההריון תקין..
    זה קרה למישהי? אני ממש מאבדת תקווה.. ולחכות עד שבוע נבא לאוחטרסאונד זה נצח :(
2 תגובות
עמוד 1
  • הייתי במצב דומה אתמול. אמנם אני שבוע שלישי ולא נראה שק הריון בטא יצא גבוה ממש.
    מחכה לאולטרסאונד שבוע הבא
  • הייתי בדיוק במקום שלך, התברר שיש לי המטומה מתחילת ההריון שמלווה אותי עד היום(שבוע 30 ב"ה) תהיי אופטימית!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה