מחזור מתעכב - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני עם מחזור לא סדיר אבל בדרך בלל יש לי מקסימום 38 יום
    עדיין לא קיבלתי וסת ומאחר לי ב13 ימים...
    עשיתי שתי בדיקות ביתיות יצא שלילי
    עשיתי בדיקת דם ויצא שלילי.
    יש נפיחות בבטן כבר שבועיים אבל אין כאבים של התחלת וסת ואני מאלו שסובלות מכאבים חזקים מאוד במחזור ולפניו...
    השאלה היא האם יש סיכוי להריון עדיין? האם באמת ישנם מקרים כאלו שבדיקת הריון מראה תשובה שלילית
    האם יש ללכת כבר לרופא לבדוק ביוץ וכדומה?
4 תגובות
עמוד 1
  • ואו אני בדיוק כמוך !
    2 בדיקות ביתיות שליליות, בדיקת שם שלילית וכאבי בטן באזור בטן תחתונה, המחזור מאחר ב 14 יום, לפני כן הייתי עם טבעת אולי בגלל זה ?!
    ממש מעניין האם יש סיכוי להיריון עדיין..מצטרפת לשאלה שלך.
  • מצטרפת אלייכן גם
    מחזור מאחר שבוע ו2 בדיקות שליליות
    מחזור לא באופק בכללל
  • מה קורה איתכן ? נמצאת באותו מצב
  • מצטרפת אליכן!!! שבןעיים איחור אבל בלי בדיקת דם!! רק בדיקות ביתיות שליליות... יש כאבי מחזור שהולכים ובאים ואין דימום טים כלום!! מידי פעם בחילה וגם עוברת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה